Výber originálneho darčeka je dnes oveľa náročnejšou úlohou, ako kedykoľvek predtým. Ak ale hľadáte dar, ktorý by bol skutočne netradičný, originálny, zdravý a navyše chutný, ste na správnom mieste. Ovocné kytice od ChocoFruit splnia všetky vaše očakávania a svojim štýlovým vzhľadom, chutnou čokoládou a čerstvým ovocím, sa stanú nezabudnuteľným darom pre každého.

Precízna ručná práca, stopercentná spokojnosť a vysoká kvalita surovín sú dokonalou vizitkou celého tímu spoločnosti ChocoFruit. V ChocoFruit sa navyše riadia tým, že spokojnosť ich zákazníkov je zároveň aj ich spokojnosťou.

A preto každý úprimný úsmev, radosť a prekvapenie obdarovanej osoby pri odovzdaní objednávky a následná spokojnosť, ich motivuje k tomu, aby ich výrobky tvorili s láskou, radosťou a precíznosťou. Veď vyskúšajte sami – stačí si len vybrať. Výhodou taktiež je, že každý ich produkt vedia upraviť presne podľa vašich predstáv.

Obľúbené ovocné boxy

Najväčšej pozornosti sa v súčasnosti tešia ovocné boxy, ktoré svojou originalitou a spracovaním priniesli do sveta kytíc ChocoFruit nový a originálnejší pohľad. Špeciálne zostavený box v rôznych veľkostiach nielen pre dámy, ale aj pre pánov, a to s mnohými variantmi ako napríklad smini fľaštičkami alkoholu alebo aj kvetmi, je vždy skvelou voľbou.

Potešiť možno aj tých najmenších a to formou milých detských boxov. Z pestrej ponuky ovocných boxov si zaručene vyberie aj ten najmaškrtnejší jazýček.

Ako obdariť niekoho, na kom vám záleží?

Nielen skvele chutia, ale aj krásne vyzerajú. Také sú ovocné bonboniéry s ručným zdobením, ktoré si môžete vychutnať v lahodnej horkej, mliečnej alebo aj bielej belgickej čokoláde.

Ľúbostné, narodeninové, ďakovné, ale aj detské! Také sú zdravé bonboniéry s výbornou chuťou, ktoré si bez pochýb zamilujete. Dovoz týchto bonboniér je možný po celom území Slovenska.

Ovocný catering

Ak pripravujete firemnú akciu, meeting, vianočný večierok, svadbu, narodeninovú oslavu, ples alebo akúkoľvek inú akciu a neviete ako obohatiť vaše občerstvenie, tak potom ste na správnom mieste.

Osviežujúce dobroty nechajte na ChocoFruit Catering a dajte vašim hosťom najavo, že sú pre vás výnimoční.

Originálny darček pre každého

Musíme uznať, že ovocné kytice dnes patria do skupiny tých najoriginálnejších darčekov! Akýmkoľvek výberom doprajete obdarovanému nielen vitamínovú bombu, ktorú ocení každá veková kategória, ale i sladké potešenie, ktorým nikdy nesklamete!

A keďže je lepšie raz vidieť, ako dvakrát počuť, určite navštívte bohatú ponuku ovocných kytíc na www.choco-fruit.sk

Pridaj komentár