Katarína Mayer pôsobila desať rokov v Kanade, kde sa venovala komunikácií a lobbingu pre nadnárodnú spoločnosť. Po vážnej chorobe sa rozhodla venovať tomu, čo ju vždy bavilo najviac – písaniu. Pravidelne bloguje a prispieva do viacerých online magazínov a práve jej vyšiel knižný debut Gamblerky. Po rokoch života vo veľkých metropolách sa usadila v malej dedinke a ako sama hovorí, pobyt na vidieku v nej prebudil kreativitu. S manželom a dvomi synmi radi cestujú a spoznávajú nové veci, lebo život má byť o zážitkoch a nie o výsledkoch.

„Ľudia sa ma pýtajú, že prečo beletria. Pre mňa je príbeh veľmi silný spôsob, akým sa dá preniesť myšlienka. Motivačná literatúra ponúka návod. Literatúra faktu niečo dokumentuje, kladie dôraz na fakty. Ale beletria dáva najväčší priestor na sprostredkovanie emócií a príbehov. Poskytuje inšpiráciu a zábavu zároveň. Ja sa v príbehoch zamýšľam nad konkrétnymi osudmi (aj keď si užívam autorskú slobodu), ktoré môžu nastaviť zrkadlo odľahčenou formou,“ prezrádza o svojej tvorbe spisovateľka.

Gamblerky prinášajú príbeh troch žien, ktoré žijú zdanlivo usporiadaný šťastný život. Svoju nespokojnosť s každodennosťou sa snažia riešiť tajnými výletmi do Las Vegas.

Anotácia:

Každá žena má v sebe gamblerku.

Niekedy sa len nevinne hrá, niekedy gambluje, aby prežila.

Občas riskuje pod vplyvom okolnosti, občas v pude sebazáchovy.

Často ide o oheň, ktorý tlie v každej z nás. Čo sa ale stane, keď sa vznieti?

Emma, Laura a Anna sú gamblerky. Rozhodnú sa pre dobrodružstvo s možnosťou obrovskej výhry. Veľká výhra však znamená aj riziko hlbokého pádu. Dokážu ochrániť seba aj svoje rodiny na úkor dobrodružstva alebo vďaka nemu?

Pri príležitosti uvedenia tejto knižnej novinky do slovenských kín, Vám M magazín.sk prináša jedinečnú súťaž o knihu Gamblerky, ktorá môže obohatiť vašu rodinnú knižnicu. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj LIKE „Páči sa mi to“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou, aby bol medzi vašimi príspevkami všetkým viditeľný
  3. Do komentára pod článok nám napíšte názov vašej obľúbenej knihy

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do nedele 12. mája 2019! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

2 KOMENTÁRE

  1. Mám viac obľúbených kníh . Rada čítam knihy s odkazom, posolstvom, knihy , ktoré rozvíjajú obzor, obohacujú vedomosti… O koních a lidech , Bhagavad gíta , Zaklínač hadov, Posledný potomok , Anjeli a démoni, O kázni a dáždnikoch, New York leží v Neandertáli, Reštaurácia , Suve …

Pridaj komentár