Gigi Hadid sa stala neprehliadnuteľnou v najnovšej kampani módnej značky Miu Miu, nakoľko originálnym spôsobom predstavila sériu kabeliek, ktoré evokujú neopakovateľný retro pôvab.

Supermodelku s tematickým stylingom, pózujúcu s modelmi kabeliek Arcadie a Wander, zachytil v sérii portrétov renomovaný fotograf Steven Meisel.

Kampaň čerpá inšpiráciu zo štylizovanej práce britského fotografa Yevondeho a je kombináciou dnešnej módy a klasického portrétovania inšpirovaného tridsiatymi rokmi minulého storočia.

Luxusné kabelky sú vyrobené z obľúbeného materiálu Matelassé v rôznych žiarivých odtieňoch oranžovej, žltej a hnedej, ktoré evokujú bohatstvo západu slnka. Výberom farieb značka Miu Miu vyzdvihuje štýlové kabelky a vytvára snovú, nostalgickú náladu na pozadí pastelových odtieňov.

Outfity inšpirované retro štýlom zostavila skúsená stylistka Lotta Volkova. Štýlové kabelky sú v súhre s rovnako elegantnými módnymi kúskami a to od jemných kardigánov, až po ohlávkové šaty s výstrihom a golierom.

Pridaj komentár