Ikonický módny dom Fendi predstavuje vo svojej najnovšej kampani na kabelku Peekaboo 2024, svoj presvedčivý generačný štýl a nadčasový dizajn. Módna značka si za tváre kampane vybrala supermodelku Kate Moss a jej dcéru Lilu Moss.

Oslavujúc odkaz línie kabeliek Peekaboo, ktorá bola predstavená v roku 2008, šikovne spája dizajnová značka kabeliek klasickú a súčasnú estetiku. Kampaň, ktorej autorom je fotograf Craig McDean, vyzdvihuje eleganciu prostredníctvom jednoduchosti a jemnej sofistikovanosti.

Neutrálne pozadie záberov dáva vyniknúť neprehliadnuteľnej podobnosti, ktorú Kate a Lila stelesňujú, čím vystihujú podstatu dizajnu Peekaboo, pretože sú všestranné, decentné a zároveň moderné.

Skvelé kombinácie módnych kúskov pre mamu s dcérou v podobe rolákových úpletov, kabátov na mieru a midi sukní v neutrálnej palete, ktoré odrážajú nadčasové odtiene kabelky Peekaboo, zostavila skúsená stylistka Melanie Ward. Stredobodom pozornosti ale zostáva lichobežníkový tvar a výrazný otočný zámok kabelky Peekaboo, ktorý vytvorila legendárna Silvia Venturini Fendi.

Dynamické kampaňové video dopĺňa tento vizuálny príbeh s rock and rollovými podtónmi, ktoré mu dodávajú energický rozmer. Výber hudby od Fendi stavia vedľa seba vizuálny pokoj, čo naznačuje, že luxus môže viesť k pokojnej prítomnosti a vyžarovať živosť prostredníctvom výtvorov kreatívnej riaditeľky značky, ktorou je Ronnie Cooke-Newhouse.

Pridaj komentár