Modelka Kate Upton zachytáva esenciu súčasnej ženskosti v kampani Anne Klein jar/leto 2024. Žiarivá kampaň ponúka celý rad sofistikovaných outfitov, ktorými ikonická blondínka zdobí každý jeden kampaňový záber. Prostredníctvom kampane chce značka Anne Klein poukázať na potrebu posilnenia postavenia žien v spoločnosti.

Americká kráska oslňuje v žltých šatách zdobených flitrami, ktoré sú priam ideálne na špeciálne príležitosti. Ďalším vrcholom sú elegantné vrstvené šaty, ktoré štýlovo zdobí na mieru šité sako.

Po jej nezabudnuteľnom pôsobení v kampani Donna Karan’s Holiday, je návrat 31-ročnej Kate potvrdením jej pretrvávajúcej atraktívnosti v módnom priemysle.

Kate predviedla svoj sexepíl aj v módnom kúsku z kategórie úžitkovej estetiky v podobe khaki kostýmu, ktorý vyžaruje praktickosť a nenápadnú eleganciu, ktorá definuje súčasné dámske trendy.

Všestrannosť kolekcie Anne Klein potvrdzuje rôznorodosť outfitov, čoho krásnym dôkazom je aj kombinácia saka, trička a členkových nohavíc s vertikálnymi prúžkami, doplnené o ležérne tenisky pre rafinovaný, no zároveň „casual look“.

Spolupráca Kate Upton s Anne Klein presahuje vizuálnu príťažlivosť. Vo vyhlásení vyjadruje modelka svoju hrdosť na spojenie so značkou, ktorá presadzuje posilnenie postavenia žien a podporuje komunitné účely.

Pridaj komentár