Módna značka Victoria’s Secret predstavila svoju veľmi očakávanú plavkovú kampaň určenú na leto 2024, ktorá oživuje štýly 90. rokov 20. storočia a začiatkov 21. storočia.

Kampaň skrášľujú známe modelky ako Gigi Hadid, Emily Ratajkowski, Tina Kunakey a Paloma Elsesser, z ktorých každá pridáva do nostalgickej kolekcie svoj jedinečný nádych.

Fotograf Mikael Jansson zachytil všetky krásky na malebnej pláži, ktorej prostredie ešte viac vyzdvihlo tematický dizajn všetkých módnych kúskov v retro štýle.

Kým, Gigi oslňuje bronzovým horným dielom bikín a spodným dielom so strapcami, Emily predviedla elegantné jednodielne plavky na ramienka v kombinácii s klasickým slameným klobúkom a vrstvou naskladaných šperkov.

Sebavedomý štýl predviedla Paloma Elsesser v nápadných zelených push-up bikinách. Tina Kunakey naopak upútava pozornosť štýlovým topom s ladiacim spodným dielom plaviek.

Styling od Emmanuelle Alt je ústredným bodom, ktorý zvýrazňuje rôzne možnosti kombinovania plaviek, ako sú jednodielne plavky s vysokým výstrihom, topy bikín bandeau či bikiny so zahnutým výstrihom. Tieto kúsky sú doplnené napr. čižmami a vrstvenými šperkmi, ktoré umocňujú atmosféru kolekcie.

Aspekty krásy vytvorili špecialisti na krásu Shay Ashual a Mark Carrasquillo, ktorí dotvárajú modelkám slnečným mejkapom a dokonale rozstrapatenými vlasmi finálny look.

Pridaj komentár