Módna značka AYDA Activewear, založená Aydou Field Williamsovou, v duchu lásky a hravého žartovania, predstavila sviežu kolekciu pánskych ponožiek práve.

Tento exkluzívny rad s hravým vstupom jej manžela Robbieho Williamsa predstavuje množstvo trúfalých výrazov, ktoré dodávajú každému záberu pre Williamsa typickú štipku neúcty.

S pomenovaním ako F**k Boy, Nepo Baby a F**king Fantastic, sú tieto ponožky navrhnuté pre tých, ktorí majú v obliekaní štipku drzosti a odvahy.

Každý pár pomožiek AYDA, vytvorený pre pohodlie a zvýraznenie outfitov, spája odvážny výraz a kvalitu. Ponožky sú dostupné v 3-balení, ktoré ponúka trio možností, ktoré vyhovujú rôznym náladám a príležitostiam.

Či už ide o neformálny deň alebo ako začiatok konverzácie na podujatí, tieto bavlnené ponožky sľubujú, že vnesú osobitosť do štýlu nositeľa a zároveň zabezpečia celodennú pohodu.

Trojbalenie ponožiek za 54 amerických dolárov je k dispozícii na nákup na shopayda.com, vďaka čomu je ľahko dostupná pre tých, ktorí chcú darovať jedinečný kúsok alebo vylepšiť svoju zásuvku na ponožky osobitým nádychom.

Pridaj komentár