Pamela Anderson oslňuje v kampani Smashbox s názvom „Isn’t It Iconic“, ktorá vyzdvihuje krásu 90. rokov 20. storočia.

V nostalgickom prikývnutí na glam 90. rokov sa Pamela Anderson spojila so spoločnosťou Smashbox, aby predstavila najnovšiu kampaň „Isn’t It Iconic“, ktoré je zameraná na produkt Original Photo Finish Primer. Značka zaujíma oslavný postoj k svojmu klasickému produktu, ktorý je známy svojou bezchybnou povrchovou úpravou.

Pamela Anderson, ktorá sa v reklamách pre značky Proenza Schouler a Pandora objavila len s veľmi jemným make-upom, sa vracia k svojim očarujúcim koreňom so Smashboxom. Snímky kampane, ktoré poskytol zakladateľ značky Davis Factor, predstavujú ikonickú blondínku, z ktorej vyžaruje jej charakteristická živosť.

Pre vzhľad kanadskej krásky je to akýsi návrat domov, ktorý sa dokonale hodí k retro oživeniu trendov v líčení. Kampaň vyzdvihuje všestrannosť Original Photo Finish Smooth & Blur Primer, produktu, ktorý obstál v skúške času.

Táto vegánska receptúra, obohatená o vitamíny A a E, sľubuje bezproblémový podklad na nanášanie make-upu. Je to základ pre dosiahnutie trvalého vzhľadu make-upu, ktorý v kampani Pamela Anderson zosobňuje.

Pridaj komentár