Nie je žiadnym tajomstvom, že prestížna kozmetická značka Oriflame pri tvorbe svojich produktov spolupracuje so špičkovými vedcami, ktorých zamestnáva vo svojich dvoch centrách na výskum a vývoj z rastlinných kmeňových buniek. Lekári, dietológovia, výživoví špecialisti a ďalší vedeckí a zdravotní pracovníci, sa rovnako podieľajú aj na tvorbe výživových doplnkov z radu Wellness™ by Oriflame. Výnimkou nie sú ani vône pochádzajúce z portfólia značky Oriflame, na ktorých tvorbe sa podieľa svetová parfumérska špička, medzi ktorou nechýbajú ani tie najväčšie svetové mená.

Z parížskej dielne pochádzajú aj horúce novinky od Oriflame v podobe dámskej toaletnej vody Eclat Amour a pánskej toaletnej vody Eclat Toujours. Obe vône sú dokonalým vyjadrením vzájomných pocitov príťažlivosti a romantiky. Jednou z ich tvorkýň je i parfumérka Alexandra Carlin, ktorá študovala na prestížnom Institute of Perfumers, Cosmetics and Aromas vo francúzskom Versailles. Alexandra tvorila už pre mnohé svetové značky, z ktorý spomeňme napríklad Victoria’s Secret, Salvador Dalí, Ferrari a ďalšie. Pri tvorbe nových vôní od Oriflame mala jasný cieľ: vytvoriť dvojicu romantických vôní, ktoré v nás prebudia lásku, vzrušenie a vášeň.

“Sama parfumy často nepoužívam, pretože kvôli práci vlastne nesmiem byť nejako navoňaná. Rozličné vône na seba aplikujem v práci pri vývoji nových produktov, a to aj pánske. Inak tomu nebolo ani v prípade Eclat Toujours, novinky od Oriflame, ktorú odporúčam aj ako skvelý tip na valentínsky darček pre neho. Milujem atmosféru Paríža, mesta kde bývam. Je to presne tá atmosféra, do ktorej vás vôňa prenesie,” prezradila o svojej práci parfumérka Alexandra Carlin, ktorá prišla na Slovensko nové vône od Oriflame osobne predstaviť.

Eclat Amour je určený pre každú ženu, ktorá ho chce zas a znova vábiť a priťahovať. Pôvabná a dokonale romantická toaletná voda, zachytáva lahodné tóny krehkej bielej fialky, bieleho kosatca a cédrového dreva. Vôňa podporí príjemné užívanie si lásky.

Eclat Toujours je určená mužovi, ktorý si ju chce zas a znova podmaňovať, získavať a zvádzať. Toaletná voda v sebe skrýva elegantné tóny mäty, kosatca a kože Cuir Corroyé. “Inšpiruje ma všetko. Vždy pri sebe nosím zápisník a robím si poznámky ku všetkému, čo ma zaujme. Nie sú to iba vône, ale aj zážitky, pocity, myšlienky … to všetko potom svojimi vôňami vyjadrujem,” povedala o svojej inšpirácii autorka toaletnej vody Eclat Toujours – parfumérka Alexandra Carlin.

Hľadáte skvelý valentínsky darček? Práve ste ho našli!

Od sviatku všetkých zaľúbených nás už nedelí ani mesiac. Prípravy naň preto netreba v žiadnom prípade podceniť. Ak hľadáte voňavý párový darček, dvojica vôní Eclat Amour a Eclat Toujours sú vynikajúcou romantickou voľbou. Ak sa ich rozhodnete kúpiť teraz, môžete ich mať za zvýhodnené uvádzacie ceny.

Viac informácií nájdete na oriflame.sk, kde po registrácii môžete všetky produkty Oriflame kúpiť so zľavou až 20 %!

Pridaj komentár