Či už patríte medzi milovníčky peknej bielizne, ktoré sa v tom vyžívajú, alebo nad dizajnom moc nerozmýšľate a volíte hlavne pohodlnosť, máme pre vás skvelú správu. Medzi tohtoročnými trendmi si vyberie každý to svoje. Pozrite sa, čím si tento rok doplniť svoj šatník.

Aj spodná bielizeň podlieha trendom, aj keď si väčšina dám hovorí, že na bielizni predsa nezáleží, keď nie je vidieť. Lenže ono to tak nie je. Pekná bielizeň má dôležitý vplyv na naše sebavedomie, ak na sebe máme samé pekné kúsky, cítime sa príjemne a sexy. A na druhú stranu, móda velí tomu, aby podprsenka občas vykukla. Takže na čo tento rok staviť?

Jemná čipka v ružových a krémových odtieňoch

Pokiaľ si na peknú bielizeň potrpíte, toto je trend pre vás ako stvorený. Jemná čipka, mašle a odtiene bledoružovej, staroružovej a ďalších romantických farieb vám extrémne pristane. Tento trend nie je len pre mladé dámy, ale pre všetkých, kto sa chce cítiť sexy, ale nie vulgárne. Kúpte si napríklad čipkovanú alebo kvietkovanú braletku, či roztomilé nohavičky s mašľami.

Rafinovane priesvitné

Priesvitná bielizeň je klasikou, ktorou nič nepokazíte. Pozor, priesvitné ale neznamená neviditeľné. Vždy musíte voliť takú bielizeň, ktorá odhaľuje len decentne a elegantne. Nezabúdajte, že na prvom mieste je vaše pohodlie, takže sa v bielizni nesmiete hanbiť.

Hodvábna klasika a zamat

Hodváb patrí medzi najluxusnejší materiál pre tvorbu spodnej bielizne a nie je preto divu, že sa na pultoch obchodov so spodnou bielizňou objavuje každý rok v nových kolekciách. Nechýba ani tento rok a to s ďalšími zaujímavými detailmi, ako je napríklad zamatové zdobenie. Nebojte sa vyskúšať tento trend v jemnej ružovej, šedej, smaragdovo zelenej alebo modrej farbe.

Boho chic bielizeň

Najmä pre mladé a odvážne ženy je štýl boho-chic ako stvorený, ktorý vychádza z hippie a bohémskeho štýlu života, nebojí sa farieb ani zdobenia. Štýl, ktorý si zamilovala trebárs modelka Kate Moss či Sienna Miller, sa tento rok objaví aj na tej najspodnejšej vrstve odevu – spodnej bielizni. Pre to, aby ste skúsili tento jarný trend, ale nemusíte byť hippies – stačí proste staviť len na drobný detail, ako trebárs vzorované ramienka od podprsenky, zaujímavé viazanie alebo vyšívanie … Je to len na vás.

O spodnú bielizeň sa starajte

Aby vaša spodná bielizeň zostala pekná, venujte jej tú správnu starostlivosť. Nezabúdajte, že podprsenky musíte prať vo vrecku na pranie a na maximálnu teplotu 30 °C. Túto teplotu dodržujte aj pre jemnú a hodvábnu spodnú bielizeň. Dôležitý je aj výber jemného pracieho prášku, spodnú bielizeň nedávajte do sušičky, ani nežehlite. Nech vám robí radosť čo najdlhšie!

Pridaj komentár