Čas strávený v kuchyni nemusí byť vždy len o povinnostiach a pretekoch s časom, ale môže to byť i skvelá zábava bez akejkoľvek nervozity a zbytočných drám. Práve k tomu svojou každodennou prácou prispievajú aj špecialisti na kuchyne a výrobcovia kuchynských spotrebičov, s ktorými sa bežná verejnosť stýka len minimálne. Preto pripravili títo „kúzelníci“ pre verejnosť ojedinelý Kitchen fest plný zaujímavých workshopov, besied, hostí a aktuálnych trendov s podtitulom Drama Free.

„Chceme umožniť každej rodine vytvoriť si doma prostredie, ktoré je prívetivé, pokojné a je zázemím pre rodinu a jej priateľov,“ povedal riaditeľ Oresi Ladislav Jelen. Sú to už dva roky od otvorenia showroomu Oresi a Gorenje na Hodžovom námestí v Bratislave, počas ktorých špecialisti na kuchyne a kuchynské spotrebiče pomáhali ľuďom plniť predstavy a sny o ich kuchyni ako srdci domova.

Oslavy druhých narodenín tohto unikátneho showroomu sa niesli v znamení trojdňového festivalu, počas ktorého i mohli návštevníci vychutnať veselý NEstandup Zuzany Sabolovej, známej z televíznej kuchárskej show, besedu s blogerkou roka 2018 a autorkou projektu Denník mamy 8 detí Nikou Macinskou či kváskovať s Lenkou Mančíkovou. Okrem týchto zaujímavých výstupov boli v programe i workshopy s názvom Bezobalová finančná kalkulačka, Poskladajte si dizajnové svietidlo a Uprataný domov.

To, že dizajnové trendy kuchýň a módy ako takej majú k sebe veľmi blízko, potvrdila i výstava osobných šperkov z recyklovaného materiálu s názvom Sklovenské diamanty od Arabelly Netsch. Svoju premiéru mala i nová kolekcie kuchynských spotrebičov Gorenje Simplicity, charakteristická svojim minimalistickým dizajnom, vysokokvalitnými materiálmi a pokročilými funkciami, ktoré sa prispôsobujú zvykom svojho majiteľa.

„Som presvedčený, že adaptabilné spotrebiče Simplicity s jemnými líniami, jasne rozoznateľnými dotykovými bodmi bez nepotrebných prvkov, ale s novými funkciami, potešia každú rodinu aj každého jednotlivca, lebo urobia z kuchyne ešte lepšie miesto pre život. Naším cieľom je, aby si u nás bez nutnosti robiť kompromisy vybral každý bez ohľadu na sumu, ktorú chce do kuchyne investovať. Kuchynské spotrebiče Gorenje absolútne zapadajú do našej filozofie,“ otvorene prezradil Ladislav Jelen.

FOTO: Oresi a Gorenje

Pridaj komentár