Príď na spevácky workshop s famóznou americkou speváčkou, hviezdou amerického Broadwaya, londýnskej muzikálovej scény a semifinalistkou súťaže „Amerika má talent“ Moyou Angelou a zaži 2 dni plné skvelej hudby, zábavy a energie.

Ako absolvent/ka workshopu si za sprievodu kapely 11.8.2019 o 19:00 zaspievaš aj na koncerte na Hlavnom námestí v Bratislave! 2-dňový spevácky workshop s americkou hviezdou Broadwaya Moyou Angelou prebehne v termíne od 10. do 11. augusta 2019 v Pistoriho paláci na Štefánikovej ulici 25 v Bratislave.

Moya Angela (USA) je medzinárodná speváčka a herečka pôsobiaca na Broadwayi, ktorá si nedávno zahrala postavu EffieWhite v DreamGirls na West Ende v Londýne. Moya získala za rolu Effie hneď 2 ocenenia.

Zvíťazila ako hlavná ženská postava v LA OvationAward 2016 a za rovnakú postavu získala hlavné ocenenie aj v roku 2010 v NAACP TheatreAward (ocenenie, ktoré sa udeľuje za výnimočné výkony a prínos ľuďom inej ako bielej farby pleti).

V roku 2016 bola Moya tiež semifinalistkou súťaže „Amerika má talent“ a jej videá dosiahli milióny videní. Na Broadwayi účinkovala v muzikáloch TheLion King, Ghost, Musicaland, In Transit. Za zmienku stojí aj jej účinkovanie v televíznych seriáloch: 30 Rock, Maybesunshine. So svojou „onewoman show GivingLife” vystupovala v Divadle Apollo a ako medzinárodná hosťujúca umelkyňa aj na výletných lodiach naprieč celým svetom.

Moya je tiež hrdou ambasádorkou národného divadelného projektu Broadway in the H.O.O.D, ktorý pomáha mladým plniť si ich sny a poskytnúť im podporu, aby sa nestali obeťami zneužívania a chudoby.

Pridaj komentár