Mladá, krásna a úspešná Sophia Korčušková – Predstavujeme vám novú tvár agentúry Exit Model Management + ROZHOVOR

2676
Mladá, krásna a úspešná Sophia Korčušková – Predstavujeme vám novú tvár agentúry Exit Model Management + ROZHOVOR 9

Mladučká kráska Sophia Korčušková sa k modelingu rozhodne nedostala sama – modeling si totiž našiel ju! „Ako dvanásťročné dievča ma oslovila modelingová scoutka z agentúry Exit Model Management. Keďže som bola ešte veľmi mladá a nemohla som začat pracovať hneď, tak ma agentúra na prácu modelky postupne pripravovala. Chodila som na tréningy chôdze a držania tela, bola to skvelá skúsenosť a vrelo ju odporúčam každej začínajúcej modelke.“ Vysvetľuje krásna new face Sophia.

Mladá, krásna a úspešná Sophia Korčušková túži navštívit Austráliu a Nový Zéland

sophia_korcuskova_new_face_exit_model_management_mmagazin1

Sophia za svoju krátku kariéru už stihla predvádzať na Viedenskom Fashion Weeku a absolvovať množstvo fotení a prehliadok. Škola mladučkej kráske vychádza v ústrety, ale stojí ju to veľmi veľa síl venovať sa naplno škole a zároveň aj modelingu. Keďže Sophia je cieľavedomá a nechce zanedbávať ani jedno, učí sa na foteniach a do školy chodí za každých okolností. Školu berie ako svoju prvoradú povinnosť.

sophia_korcuskova_new_face_exit_model_management_mmagazin3

Okrem modelingu je jej najväčším koníčkom hra na flaute, ktorej sa venuje už neuveriteľných 11 rokov. Milovníčka talianskej kuchyne dúfa, že ju vek už viac nebude obmedzovať v cestovaní a môže tak naplno budovať svoju kariéru. Sophia je mladá a krásna, ale aj o dokonalú postavu sa treba neustále starať, preto sa snaží cvičiť a stravovať zdravo – je to jej recept na všetko. „Zdravý životný štýl má veľký vplyv nielen na postavu, ale aj na človeka ako takého, preto je dobré sa ho držať.“ vysvetľuje mladučká modelka.

sophia_korcuskova_new_face_exit_model_management_mmagazin4

M magazín.sk si nenechal ujsť skvelú príležitosť a vyspovedal slovenskú krásku Sophiu a prináša Vám s ňou exkluzívny rozhovor:

Sophia, fotí sa ti lepšie keď si pred objektívom sama alebo ešte s niekým?

Preferujem skupinové fotenia, lebo čím viac ľudí je na sete, tým viac zábavy. S väčšou partiou ľudí pred objektívom sa dá aj lepšie pracovať a často vyjdú krajšie fotky ako keď je modelka sama.

Obľubuješ viac módne prehliadky alebo módne fotenia?

Ja osobne mám radšej prehliadky, pretože milujem ten pocit, keď vyjdem na mólo – je to neopísateľný adrenalín. Fotenia sú tiež zaujímavé, ale až príliš pohodové oproti prehliadkam plných stresu, ktorý ma v takejto forme baví (smiech).

Ak nie modeling, tak akej práci by si sa dnes venovala?

Tak momentálne som hlavne študentka, budúcnosťou sa nechávam prekvapiť. Plánujem si spraviť vysokú školu a určite by som chcela cestovať, ale čo, kde a ako ešte netuším – uvidíme kam ma to zaveje (smiech).

sophia_korcuskova_new_face_exit_model_management_mmagazin2

Aká je zatiaľ tvoja najvtipnejšia príhoda, ktorú si v modelingu zažila?

Takýchto príbehov mám naozaj veľa, ale za najlepší považujem jeden priamo z móla. Bola to prehliadka ako každá iná a ja som si sebavedomo vykračovala po móle. Tesne pred koncom móla mi skočil do cesty bezdomovec, ktorý si rozhodne užíval prítomnosť veľkého množstva ľudí a kamier, takže začal tancovať, čo mu sily stačili. V tej chvíli neviete či sa k nemu máte pridať alebo si zachovať sofistikovanosť a ďalej si to odchodiť ako ľadová kráľovná. Nakoniec vyhrala profesionalita, takže som bezdomovca obišla a dokončila svoju cestu, zatiaľ čo ho ochranka spacifikovala. Rozhodne je to zaujímavá skúsenosť.

K akým módnym doplnkom máš najbližší vzťah? Kabelka, šatka, náušnice…

Milujem masívne náhrdelníky. Na tom si dosť ulietavam (smiech). Nerada na seba upozorňujem, preto ich často nenosím, ale páčia sa mi neskutočne.

Pri akej činnosti si najviac oddýchneš? Čo je pre teba najlepší relax?

Rada trávim čas so svojimi priateľmi – to je pre mňa najväčšia forma oddychu.

sophia_korcuskova_new_face_exit_model_management_mmagazin6

Máš nejaký talizman pre šťastie?

Mojím talizmanom je moja rodina, ktorá ma vo všetkom podporuje a drží mi palce v modelingu.

Máš rada kvety? Ak áno, ktorý kvet je tvojím najobľúbenejším?

Som žena, čiže kvety milujem (smiech). Najradšej mám ruže, lebo je to taká klasika, ktorá ma nikdy neomrzí.

Mala si ako dieťa obľúbenú hračku?

Bola som veľmi hravé a akčné dieťa, takže obľúbených hračiek som mala viac, či už som ich ničila alebo som sa s nimi hrala (smiech).

sophia_korcuskova_new_face_exit_model_management_mmagazin5

Aký je tvoj najbližší životný cieľ? A na čo si v živote najviac hrdá?

Jednoznačne chcem bez problémov zmaturovať a potom si úspešne spraviť vysokú školu – to ma teraz zaujíma asi najviac. A na čo som najviac hrdá? Určite na to, že sa mi zatiaľ darí ostať taká, aká som vždy bola, keď som začínala s modelingom. Znie to ako banalita, ale ostať sama sebou je v tomto biznise často veľmi ťažké.

Stretnutie s ktorým človekom (ak nerátame niekoho z tvojej rodiny) ťa v živote najviac potešilo?

Neviem povedať len jednu osobu, keďže stretnutie s každým, koho mi privialo do života ma nejako obohatilo. Som vďačná za mojich priateľov a určite by som sa raz chcela stretnúť so všetkými, ktorí ma podporujú v modelingu, či už prostredníctvom instagramu alebo asku.

Ktorá krajina sveta ťa najviac láka a ako tráviš čas v lietadle?

Pokiaľ hovoríme o čisto cestovateľských snoch, tak ma rozhodne láka Austrália a Nový Zéland, lebo majú neskutočnú faunu a flóru. V lietadle väčšinou len tak sledujem ten malý svet podo mnou alebo si čítam knihu.

sophia_korcuskova_new_face_exit_model_management_mmagazin7

Aké je tvoje obľúbené jedlo? Vieš si ho sama pripraviť?

Milujem taliansku kuchyňu, ktorá nie je až taká náročná na prípravu, čiže väčšinu svojich obľúbených jedál si viem pripraviť aj sama. Rada robím domácu (a hlavne zdravšiu) pizzu alebo rôzne omáčky na cestoviny.

Si človek ktorý viac rozpráva alebo viac počúva?

Ako správna kamarátka viem aj počúvať, ale skôr som ten ukecaný typ človeka. Keď ma nezastavíte, tak som schopná do polhodinky vyrozprávať celý svoj životný príbeh aj absolútne neznámemu človeku, ktorého práve stretnem na zastávke autobusu (smiech).

Ako sa ti páči Mekka módy Paríž, v ktorej si strávila posledné dni?

V Paríži som sa cítila úplne fantasticky – to mesto je jednoducho neskutočné! Ide z neho strašne veľa energie a to ani nehovorím o krásnych historických pamiatkach alebo módnom vkuse Parížanov.

sophia_korcuskova_new_face_exit_model_management_mmagazin9

Za rozhovor ďakujeme krásnej novej tvári modelingu Sophii Korčuškovej

3 KOMENTÁRE

Pridaj komentár