Byť súčasťou prestížneho London Fashion Weeku je snom každej modelky. Pre nový objav agentúry Mix Model Management a mladú tvár slovenského modelingu, to bola vôbec prvá modelingová cesta. Simona sa v tomto povalí našla a už teraz sa teší na všetky výzvy, ktoré na ňu v budúcnosti čakajú. Na ktorý kontinent poputujú jej pracovné kroky najbližšie a v akom outfite sa cíti najlepšie? Nielen to, ale i množstvo ďalších zaujímavostí zo zákulisia modelingu sa dočítate v exkluzívnom rozhovore len na M magazín.sk

Kto a ako Ťa objavil v modelingu? Bol modeling tvojim snom už od malička?

Oslovila ma scoutka z modelingovej agentúry Mix Model Management prostredníctvom Instagramu. Následne som prišla na casting a už 2 roky som súčasťou tejto skvelej agentúry. Modeling bol vždy mojim snom, ktorý sa mi plní.

Tvoja prvá modelingová cesta bola do Londýna. Ako sa Ti pracovalo? Ako sa Ti páčila táto britská metropola?

Veľmi som sa tešila a bola som plná očakávaní. Získala som nové skúsenosti v modelingu, v cestovaní a taktiež v samostatnosti. Londýn je krásne mesto plné historických pamiatok. Veľmi sa mi páčilo. Zúčastnila som sa London Fashion Weeku. Každý deň som absolvovala niekoľko castingov. Pracovalo sa mi veľmi dobre a príjemne. Už teraz sa teším na svoju ďalšiu cestu, ktorá ma zavedie do Ázie.

Všetko nové je tak trošku zahalené rúškom tajomstva. Je niečo, čo Ťa už v samotných začiatkoch modelingu pozitívne alebo negatívne prekvapilo?

Všetko je úžasné. Je to také, aké som si to vždy predstavovala. Každá nová skúsenosť je niečím zaujímavá a posúva ma vpred.

Čo Ťa na modelingu najviac baví? Čo Ti modeling dal a čo naopak vzal?

Prehliadky, fotenia, všetko je skutočne fascinujúce. Modeling je veľmi náročný najmä na čas. Takže mi zaberá viac času, ale som vďačná, že môžem byť jeho súčasťou. Veľa som sa dozvedela o móde, líčení, cestovaní a spoznávaní nových a skvelých ľudí.

Máš priateľa. Ako Ťa vníma on ako priateľku? Podporuje Ťa v Tvojej práci?

Trávime spolu veľa času, rozumieme si a navzájom sa podporujeme. Myslím, že ma vníma ako rovnocennú partnerku.

Niekto sa cíti najlepšie v pyžame a niekto naopak v elegantných šatách. Popísala by si nám svoj obľúbený outfit?

Môj obľúbený outfit je v podstate veľmi jednoduchý. Športovo elegantný. Najradšej však nosím rifle, tričko a tenisky, pretože sa cítim veľmi prirodzene a uvoľnene.

Nafotené len pre M magazín.sk fotografkou Silviou Leitmannovou

Za rozhovor ďakujeme mladej talentovanej modelke – Simone z agentúry Mix Models Management

Pridaj komentár