Už zajtra zabojuje krásna Barbora Bakošová na celosvetovom finále Miss International!

704
Už zajtra zabojuje slovenská kráska Barbora Bakošová o titul na celosvetovom finále Miss International v Tokiu + ROZHOVOR 1

Finále 55. ročníka svetovej súťaže krásy Miss International je za dverami! Víťazku spoznáme už zajtra 5. novembra. Tento rok našu krajinu v Japonsku reprezentuje  I. vicemiss Slovensko 2015 Barbora Bakošová. 19-ročná kráska a milovníčka cestovania sa modelingu venuje od svojich 15 rokov. Študentka divadelného manažmentu odcestovala do krajiny vychádzajúceho slnka už 15. októbra.

Slovenská kráska Barbora Bakošová na celosvetovom finále Miss International už zajtra!

barbora_bakosova_na_miss_international_v_tokiu_mmagazin1Ako sama hovorí, prežila tri týždne niečoho úplne nového. Okrem oficiálneho modelu a koktejlových šiat z dielne Factory WTF?!, v ktorých vystúpi počas finále, si so sebou taktiež vzala na prehliadku národných kostýmov kroj. O svojich prvých dojmoch z Tokia sa s nami podelila v nasledujúcom exkluzívnom rozhovore pre Mmagazín.

barbora_bakosova_na_miss_international_v_tokiu_mmagazin1a

M magazín.sk si nenechal ujsť skvelú príležitosť a vyspovedal slovenskú krásku Barboru Bakošovú a prináša Vám s ňou jedinečný rozhovor:

Barborka, aké boli tvoje prvé pocity po prílete do Tokia?

Bola som plná očakávania, pretože som sa ničoho podobného ako Miss Interntional ešte nezúčastnila. Samozrejme, bola som aj trochu unavená po 15 hodinovom lete, aj keď ja osobne väčšinu letu prespím.

Priniesla si si so sebou nejakú špeciálnu vec?

Pár talizmanov nosím stále pri sebe a ani tento raz to nebolo inak. Je to prívesok a náramok. Ale myslím si, že čo sa má stať sa stane. Či už s talizmanom alebo bez neho.

barbora_bakosova_na_miss_international_v_tokiu_mmagazin2

Je nejaká vec, ktorú si si zabudla zbaliť?

Našťastie nie! Asi už mám prax v balení a vždy si radšej všetko zapisujem.

Zažila si nejakú vtipnú príhodu počas presunu do Tokia?

Ako som už spomínala, že zvyčajne celý let prespím, tak sa mi to vypomstilo. Letuška mi omylom vrazila vozíkom do hlavy, ale našťastie iba veľmi slabo.

barbora_bakosova_na_miss_international_v_tokiu_mmagazin3

Počas tvojho pobytu v Tokiu si sa spoznala s množstvom dievčat. S ktorými z nich si najlepšie rozumieš?

Jednou z najlepších vecí na tejto súťaži je možnosť stretnúť sa na jednom mieste so 70 krajinami. Samozrejme, nie je prirodzené byť veľmi dobrá kamarátka so všetkými 70 dievčatami, no na moje prekvapenie vychádzame všetky bez problémov. Najviac som si sadla s dievčatami zo Švédska, Kene, Talianska, Venezuely a Nového Zélandu.

Na čo si sa do Tokia tešila najviac?

Nie je to moja prvá návšteva Japonska, takže to už nebol taký kultúrny šok ako prvýkrát. Najviac som sa tešila na nové známosti a z toho následne vyplývajú nové možnosti cestovania.

barbora_bakosova_na_miss_international_v_tokiu_mmagazin4

Dozvedela si sa aj nejaké zaujímavé novinky o súťaži?

Prekvapilo ma, ako Japonci podporujú a uznávajú túto súťaž a dokonca vás aj považujú za celebrity.

Bude tohtoročná súťaž Miss International niečím výnimočná?

Tohtoročná Miss International bola iná od začiatku, lebo sa zmenil majiteľ. Ale samotné finále bude viac menej rovnaké, no stále nevieme, či bude vybratá finálová 10 alebo 15 dievčat.

barbora_bakosova_na_miss_international_v_tokiu_mmagazin4a

Ako vyzerajú tvoje aktuálne  dni v Tokiu?

Moje dni v Tokiu sú veľmi namáhavé. Ráno skoro budíček, aby sme si vyčarovali dokonalý make-up a vlasy, ktoré musia vydržať celý deň. Popritom máme veľmi veľa aktivít a zážitkov, pri ktorých občas aj zabudnete na únavu. A opätky sú samozrejmosťou. Po 5 kilometroch odchodených denne ste radi, keď ľahnete do postele.

Ako vyzerá tvoja príprava na samotné finále súťaže?

Keďže máme program veľmi nabitý, tak sa ťažko hľadá čas na špeciálne prípravy, ale ak sa nájde v programe nejaká malá medzierka, tak sa snažím zacvičiť si moju obľúbenú jogu.

barbora_bakosova_na_miss_international_v_tokiu_mmagazin5

Za rozhovor ďakujeme I.Vicemiss Slovensko 2015 Barborke Bakošovej

1 KOMENTÁR

  1. Najviac ma teší snímka snímka s Miss Venezuela.Verím,že sa dvere otvoria pre naše misky v ich akadémii krásy.Venezuela je skutočnou krajinou krásnych slečien a ropy.Ženská krása je ich národnou tradíciou.Prezident Hugo Chavez v nej videl tiež inšpiráciu pre pokrok vo vede,vojenstve,patriotizme krajiny.Nemalo by to tak byť i v SR?Nemali by byť krásne slečny inšpiráciou pre pracovitosť,lásku,rozvoj schopností a prestíž krajiny?

Pridaj komentár