Dvadsaťjedenročný rodák z Trnavy Kevin Mruškovič nesklamal a o pár dní sa vráti s dvoma titulmi z exotického Vietnamu z mesta Phan Thiet City v provincii Bình Thuận. Katarína Ficelová, národná riaditeľka a držiteľ licencií, sa ho nedávno rozhodla delegovať na svetovú súťaž Mister Fitness SuperModel World 2023. A urobila to dobre!

Nielenže sa Kevin stal najsexi telom sveta, ale vybojoval aj titul 2nd Runner /3. miesto/ Mister Fitness SuperModel World 2023. Dôkazom toho je, že Katarína Ficelová je odborníčkou nielen na ženskú krásu, ale má blízko aj k tej mužskej. Skutočnosťou je, že jej modelky vo svete dosahujú veľké úspechy a veľakrát sa umiestňujú v prvej trojke.

Kevin Mruškovič bol vybraný z dvadsiatich kandidátov národnou riaditeľkou súťaže v spolupráci s fotografom Radoslavom Oreničom a majiteľom módnej značky Lombardi Fashion House – Jozefom Grondžákom, ktorý Kevina na súťaž aj obliekol.

Mladý Slovák sa zameral hlavne na fyzickú prípravu. Trávil 6 dní v týždni v posilňovni a taktiež mal špeciálne upravený jedálniček. Zdravý životný štýl a príprava zdravých jedál patria totiž k jeho každodennému lifestylu. Pri pohľade na jeho dokonalé telo sa mnohým dámam určite zakrúti hlava.

Finalisti zo všetkých kútov sveta boli sústredení v luxusných hoteloch na plážach v meste Phan Thiet City v provincii Bình Thuận, kde vykonávali rôzne aktivity. Každý deň niekoľko hodín náročných skúšok a choreografií na finálový večer a absolvovali aj niekoľko oficiálnych fotení a natáčaní reklamných spotov.

Okrem povinností bol pre súťažiacich pripravený aj zaujímavý program, v rámci ktorého spoznali Vietnam a jeho krásy. Vyskúšali vietnamské jedlá, ktoré im podávali v špičkových reštauráciách, ale aj prostredníctvom pouličných predavačov. Chodili na zaujímavé turistické prehliadky a vykonávali rôzne športové aktivity. Kevin si najviac užíval jazdu na púštnych piesočných dunách, kde sa vozili na štvorkolkách.

Na súťaži po úvodnom spoločnom vystúpení všetkých finalistov zaujal nielen vypracovaným telom, ale aj energiou, ktorá z neho vyžarovala. Po absolvovaní módnych prehliadok nesklamal ani vo voľnej disciplíne. Jeho vystúpenie začalo vtipnými tanečnými kreáciami a sexi krásavec len potvrdil, že mu rozhodne nechýba zmysel pre humor. Kevin si získal nielen porotu, ale aj divákov. Okrem titulu „BEST BODY“ /Najlepšie telo/ získal aj titul „2nd Runner“ (3. miesto) Mister Fitness SuperModel World 2023.

V súťaži sa však nehodnotila len fyzická krása. Dôležitým kritériom bola aj osobnosť a charizma, ktoré Kevin spĺňa po všetkých stránkach. „Je to pre mňa veľký zážitok, pretože toto môžem zažiť len raz za život a som naozaj šťastný, že sa všetka drina vyplatila. Spoznal som veľmi veľa zaujímavých ľudí z rôznych krajín a bol som súčasťou televíznej show, ktorá sa vysiela po celom svete,“ napísal nám Kevin.

FOTO: archív Black&White Productions, Mister Fitness SuperModel World 2023

Pridaj komentár