Svetová súťaž Miss & Mister Fitness Supermodel World prebehne už o pár dní v exotickom Vietname. V kategórii Mister Fitness Supermodel World 2023, bude Slovensko reprezentovať 21-ročný Kevin Mruškovič z Trnavy.

Kevin pracuje v rodinnej firme a medzi jeho záľuby patrí fitness a športové aktivity, z ktorých ako správny Trnavčan najviac miluje futbal. Zdravý životný štýl a príprava zdravých jedál, patria k jeho každodennému lifestylu.

Nakoľko rád cestuje, jeden z jeho snov sa mu začne plniť 13. mája 2023, kedy odlieta do mesta Phan Thiet City v provincii Bình Thuận v exotickom Vietname. Zároveň si v kufri ponesie aj outfity z dielne Jozef Grondzak – Lombardi fashion a Jenny Jeshko.

Súťaž sa zameriava na krásu a zdravý lifestyle. V neposlednom rade súťaž inšpiruje ľudí, aby sa po prekonaní ochorenia Covid-19 zamerali na osobnú kondíciu, najmä na zdravotný telesný i duchovný tréning. Okrem zaujímavých a hodnotných cien (len korunka pre víťazku je v hodnote 70 000 $ a koruna pre víťaza v hodnote 40 000 $), je pre súťažiacich pripravený aj mimoriadne atraktívny program.

Agentúra Black&White Productions, ktorá na Slovensku a v Českej republike túto exkluzívnu súťaž zastrešuje, denne vyhľadáva krásne slovenské a české modelky, ktoré by sa chceli vydať cestou modelingu alebo by mohli reprezentovať svoju krajinu na svetových súťažiach krásy. Súťaže sa konajú v takých krajinách ako Španielsko, Namíbia, Srbsko, Malajzia, India, Vietnam, Gambia, Čína, Srí Lanka a mnohých ďalších.

Ak spĺňate požiadavky:

  • vek od 18 do 26 rokov,
  • výška nad 168 cm,
  • pekná štíhla postava,
  • príjemná osobnosť,

neváhajte agentúru kontaktovať.

Black&White Productions taktiež vyhľadáva krásne a vzdelané ženy a matky s peknou postavou na súťaže krásy Misses v krajinách ako je India, Taiwan a Španielsko.

Na rôzne súťaže krásy a talentov majú šancu sa prihlásiť aj deti a tínedžeri a tak odštartovať svoju kariéru v štátoch ako je Libéria, Malajzia, Taiwan, Indonézia, Thajsko, Čína, Nepál, India, Španielsko a ďalších.

„V prípade záujmu uvítame od každého uchádzača 6 fotografií a základné údaje akými sú: vek, výška, miery, záujmy, skúsenosti, miesto bydliska a telefonický kontakt zaslaný na našu facebookovú stránku. Na všetkých záujemcov sa už teraz úprimne teším,“ uviedla Katarína Ficelová, národná riaditeľka súťaží pre Slovensko a Českú republiku.

FOTO: archív Kevina Mruškoviča, Viktória Rýdlová, Radoslav Orenič

Pridaj komentár