Tušili ste, že spoločnosť Avon predá každú sekundu až 7 parfumov? Niet sa čomu čudovať! Ak aj vy túžite po zvodnej vôni, ktorou omámite zmysly nielen sebe, ale aj vašej polovičke, siahnite po novinke z radu parfumov Attraction. Tá sa totiž opäť rozrastá o dokonalé vône Attraction Game vhodné pre páry, ale samozrejme aj nezadaných. Objavte čaro iskrivej vášne ukrytej v jedinom flakóniku.

Každý z nás má občas „déjà vu“ pri určitých vôňach. Sú to predovšetkým arómy, ktoré v nás prebudia spomienky na situácie či konkrétne osoby. Už roky sme fascinovaní aj priťahovaní najrôznejšími arómami. Našli ste už ale svojho favorita? Ukážte jedinečnosť ukrytú vo vašom vnútri a objavte ideálnu vôňu pre seba a svojho partnera. Tajomstvo je v akorde Hypnotic, ktorý je posilnený neurovedou pre stimuláciu mysle, zvádzanie zmyslov a zvýšenie pocitu príťažlivosti.

Attraction Game for Her EDP

Objem: 50 ml, Bežná cena: 27,00 €

Svieži ovocný kontrast s podmanivou korenistou arómou, ktorá prechádza do návykovej zmesi horkej čokolády a akordu Hypnotic, skôr než zanechá trvalú zmyselne drevitú ambrovú stopu. Taká je Attraction Game pre dámy. Jej miniatúra taktiež nesmie chýbať v žiadnej kabelke. Vôňu umocní telové mlieko Attraction Game.

Attraction Game for Him EDT

Objem: 75 ml, Bežná cena: 27,00 €

Hrejivá zmyselná zmes korenia a kardamómu, dusená pod horkou čokoládou a akordom Hypnotic, zakončená zmyselnými leštenými drevinami. Jedinečnú vôňu zvýrazní balzam po holení Attraction Game.

Pridaj komentár