Rozžiarte svoj make-up novým trblietavým trendom! Výrazné trblietky sú totiž jedným z hitov tejto sezóny, ktorý by ste mali minimálne raz vo svojej vizáži vyskúšať. Trošku extravagancie predsa raz za čas nezaškodí – trblietavé oči, pery či použitie rozjasňovača z vás totiž môže spraviť kráľovnú večera.

Chcete byť kráľovnou večera? Nechajte sa inšpirovať vizážistkou Reou Polakovič!

Na módnych prehliadkach, či v mnohých módnych editoriáloch môžeme tento nadčasový trend pozorovať v rôznych variáciách a prevedeniach, ako napr. pod obočím, vo forme jagavých očných liniek a to ani nehovoríme o nádhernom efekte jagavých sĺz.

Ak si aj vy chcete vytvoriť tento trendy ligotavý look, budete v prvom rade potrebovať špeciálny fixátor alebo minimálne lepkavý priehľadný lesk, ktorý poslúži ako lepidlo na trblietky. Pre dokonalý vzhľad určite voľte vždy len jednu časť tváre, ktorú chcete trblietkami zvýrazniť.

V kurze sú neónové farby, takže ak sa neviete rozhodnúť, odporúčame výber akvamarínovej a oranžovej farby, ktorá je považovaná za novú čiernu.

Ďalším neprehliadnuteľným trendom sú linky na mnohé spôsoby, či už dymové, dokonale grafické alebo obľúbené čierne mačacie linky.

Nafotené špeciálne len pre M magazín.sk fotografkou Niki Bankovich

Fotografia: Niki Bankovich

Make-up, vlasy: Rea Polakovič/PAESE Cosmetics

Modelka: Marika C.

Pridaj komentár