Surrealistická ríša snov od umelkyne Jee Young Lee

362
Surrealistická ríša snov od umelkyne Jee Young Lee 16

Očarujúci a zakaždým úplne iný. Kórejská umelkyňa Jee Young Lee mení jednu jedinú miestnosť, svoje malé štúdio v Soule na nádhernú surrealistickú krajinu. Tieto výjavy vytvára úplne sama a dbá na každučký detail tak, že človeku pri pohľade na ne jednoducho vyrazia dych. Len veľmi ťažko uveriť tomu, že tieto fotografie vznikli bez použitia photoshopu.

jee_young_lee_mmagazin1Pretváranie štúdia na nové scény trvá umelkyni týždne, no niekedy aj mesiace. Každý jeden detail na fotografii je vytvorený jej rukami priamo v miestnosti. Potom len zaujme svoju pózu a vytvorí tieto neuveriteľné autoportréty. Jee Young Lee svojimi fotografiami oživuje staré kórejské rozprávky a mýty.

jee_young_lee_mmagazin2jee_young_lee_mmagazin3 jee_young_lee_mmagazin5jee_young_lee_mmagazin4 jee_young_lee_mmagazin4a jee_young_lee_mmagazin4bjee_young_lee_mmagazin3bjee_young_lee_mmagazin5a jee_young_lee_mmagazin5bjee_young_lee_mmagazin6 jee_young_lee_mmagazin7 jee_young_lee_mmagazin8 jee_young_lee_mmagazin9jee_young_lee_mmagazin10[boredpanda.com]

Pridaj komentár