Itafilm má skvelú správu pre fanúšikov anime. Od 22. februára 2024 si všetci priaznivci tohto žánru môžu zgustnúť na pokračovaní série Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba, ktorá vstúpila do kín s podtitulom Hashira training.

Spája v sebe záver predchádzajúcej sezóny (Swordsmith village) a začiatok novej (To the Hashira training), v ktorej Tanjiro a jeho spojenci podstupujú fyzické aj mentálne peklo, aby dosiahli majstrovskú úroveň Hashira – najmocnejších bojovníkov proti démonom. Len tak dokáže Tanjiro naplniť svoj osud a postaviť sa kráľovi démonov v epickom súboji.

Nová sezóna sa začne vysielať na jar 2024, ale fanúšikovia môžu už čoskoro vidieť LEN na veľkom plátne, ako sa bude vyvíjať príbeh známych hrdinov. Predlohou seriálu je jedna z najpredávanejších rovnomenných manga sérií všetkých čias Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (v našich končinách ju vydáva pod názvom Zabiják démonů české nakladateľstvo CREW).

Manga Koyoharu Gotogeho sa od svojho anime debutu v roku 2019 stala popkultúrnym fenoménom – v roku 2023 Bol Demon Slayer najčastejšie streamovaným anime v Japonsku (ABEMA) a jeho fascinujúce animácie navždy zmenili očakávania milovníkov akčného štýlu shonen na celom svete.

Nový film zo série Demon Slayer v sebe spája dve epizódy tohto populárneho japonského anime seriálu. Uvidíme tak záver súboja medzi Tanjirom a Hantengom (Muzanova štvorka), ako aj Nezukin triumf nad slnkom. Nasledovať bude epizóda z novej sezóny Hashira tréning, v ktorej lovci démonov Hashira začnú pripravovať našich bojovníkov na záverečný a  epický súboj s prvým démonom Muzanom Kibutsujim.

Pridaj komentár