Užite si krásne farebný Halloween s F&F Home

551
Užite si krásne farebný Halloween s F&F Home 1

Vpusťte do svojho domova čaro jesene so všetkým čo k tomu patrí! V chladnejšom a sychravom počasí bude oživenie vášho príbytku to pravé. Vyhnete sa tak melanchólii či prílišnej nostalgii. A sviatok Halloweenu môže byť veselou inšpiráciou, napríklad spoločne s tipmi od  F&F Home. Sýte a hrejivé odlesky jantárovo žltej dokážu rozjasniť aj tie najpochmúrnejšie dni. Keď sa k nim pridá tekvicovo oranžová, či ohnivá červená, efekt bude zaručený.

Užite si krásne farebný Halloween s F&F Home

farebny_halloween_ff_mmagazin

Obývačka, alebo spálňa sa vďaka tomu premení na útulné miesto, kde sa snúbi hravosť a sofistikovanosť v podobe originálnych kombinácií štruktúr a vzorov – kvetinové motívy, káro a strapce na hebkých vankúšoch a veľkých dekách. V kuchyni a jedálni bude doplnkom tmavá zelená a sýta bordová.

farebny_halloween_ff_mmagazin1

Taniere, misky a šálky v spomínaných farbách a s krásnym, hlbokým leskom dokonale vyniknú pri mäkkom svetle sviečok a umocnia atmosféru večera. Osvieženie v interiéri je vítané v každom ročnom období, tak prečo si na jeseň nedopriať niečo nové a originálne – aj keď iba menší doplnok.

Zamilujte si aj vy svoj kúsok domova s F&F Home

farebny_halloween_ff_mmagazin1a farebny_halloween_ff_mmagazin1b

farebny_halloween_ff_mmagazin1c farebny_halloween_ff_mmagazin1d farebny_halloween_ff_mmagazin2 farebny_halloween_ff_mmagazin2a farebny_halloween_ff_mmagazin2b farebny_halloween_ff_mmagazin2c farebny_halloween_ff_mmagazin2d

Viac nájdete na webovej stránke f-f.com alebo priamo v predajniach F&F Home, exkluzívne v obchodnej sieti TESCO.

[www.f-f.com]

Pridaj komentár