Srdečne Vás pozývame na výstavu Young Art Show 7

81
Srdečne Vás pozývame na výstavu Young Art Show 7 1

Young Art Show je výstava výtvarného umenia, poskytujúca priestor pre komunikáciu a prezentáciu prác mladých, začínajúcich výtvarníkov v svetoznámom kúpeľnom meste Piešťany. Projekt je zameraný najmä na študentov a absolventov domácich a zahraničných vysokých umeleckých škôl. Publiku ponúka náhľad do časti súčasného slovenského a zahraničného výtvarného diania.

Výstava 79 mladých výtvarníkov zo Slovenska, Česka, Maďarska, Rumunska, Ruska, Bieloruska, Indie a Pakistanu

coverphoto YAS 7vernisazHlavným cieľom Young Art Show je pomôcť mladým autorom prezentovať svoju prácu. Dostať do povedomia svoju osobu a tvorbu. Výstava je spôsob, akým môžu mladí výtvarníci dosiahnuť svoje publikum, komunikovať s ním. Ide o možnosť vystúpiť na scénu a odohrať svoje predstavenie.

YAS7 posterSlávnostná vernisáž výstavy sa bude konať v piatok 3. 10. 2014 o 19:00 vo Veľkej sále Domu umenia Piešťany. Podujatie bude moderovať Diana Hágerová. Na módnej prehliadke počas vernisáže predvedú svoje kolekcie módni dizajnéri Veronika Kostková, Petra Pršová, Libor Komosný, Terézia Feňovčíková, Lucia Sládečková a absolventi odevného dizajnu na Strednej umeleckej škole v Trenčíne. Módnu prehliadku bude sprevádzať vystúpenie rappera VLADISA.

YAS7 pozv+ínka_invitation_AB

[Martin Ševčovič/YoungArtShow]

Pridaj komentár