Jednoduché účesy na každý deň

987
Jednoduché účesy na každý deň 10

Zložitým účesom sa chce zaoberať len máloktorej žene a to predovšetkým v ranných hodinách, keď sa chystajú do práce prípadne musia stihnúť aj iné povinnosti. Klasický cop, alebo ležérne rozpustené vlasy sa stali pre bežnú ženu akousi klasikou. Neznamená to však, že musíte ihneď podstúpiť radikálnu zmenu vo forme divokých strihov. Ak chcete byť iná, skúste tieto jednoduché a rýchle stylingy, vďaka ktorým môžete byť iná každý deň. Tieto denné účesy sú jednoduché, rýchle a spoľahlivé.

jednoduché_účesy_mmagazin3Biznis štýl – Hladký banán

Je rýchly a elegantný účes, ktorý si zvládnete vykúzliť aj sama doma. Ak máte riedke vlasy je vhodné si ich po prameňoch celé natupírovať a následne po povrchu jemne uhladiť česaním uhladzovacou, alebo klasickou kefou. Ak máte husté vlasy môžete samozrejme tento krok vynechať. Ako prvý krok si zasponkujte vlasy na bočnú stranu, následne ich jednoducho zrolujte na druhú stranu a upevnite sponkami.

jednoduché_účesy_mmagazin1Ďaľšia varianta je pomocou vyššieho copu, ktorý mierne povolíte tak, že gumičku potiahnete o pár centimetrov nižšie. Potom k tejto spustenej časti priložíte palec pomocou ktorého omotáte vlasy za gumičkou tak, aby sa vám schovali pod spustenú časť. Následne banán treba poriadne upevniť sponkami zo spodnej časti, tak aby ich nebolo vidieť. Pre väčší lesk vlasy prelakujte lakom, alebo leskom v spreji.

jednoduché_účesy_mmagazin2Messy štýl – Rybia kosť

Tento účes mnoho žien obdivuje, no málo ktorá sa ho odváži aj skúsiť, čo je obrovská škoda. Je to veľmi jednoduchý a efektívny účes, ktorý vyžaduje iba chvíľočku z vášho času. Takúto rybiu kosť môžete umiestniť napríklad do vysokého copu, alebo dole na bok.

jednoduché_účesy_mmagazin4Ak už máte vybraté kde chcete rybiu kosť nosiť začnite vyberať zadné pramienky a prekladať ich cez seba. Jeden z jednej strany druhý z druhej dopredu krížom cez seba. Keď budete takto chvíľu pokračovať rybia kosť je na svete. Takýto styling je vhodný pre každý deň, ale i špeciálnu príležitosť.

jednoduché_účesy_mmagazin5Elegantný štýl – Hladký drdol

Veľmi jednoduchý a rýchly účes za pomoci výplne, ktorú kúpite v kaderníckych obchodoch. Stačí vedieť urobiť obyčajný cop, ktorý môžete umiestniť ľubovoľne, ako do boku, vzadu alebo hore. Následne cez cop nasuniete výplň a vlasy rozložíte naokolo tak, aby ju vlasy celú pokryli. Zafixujete ich obyčajnou gumičkou, ktorú cez drdol pretiahnete a tak ich stiahne. Zvyšné vlasy schovajte v jednom smere pod výplň a zasponkujte ich. Pre väčší lesk a fixáciu použite lak.

jednoduché_účesy_mmagazin6jednoduché_účesy_mmagazin7Romantický štýl – Jemné vlny

Neviete si natočiť vlasy tak ako kaderníčka, prípadne nemáte čas? Ak si večer po umytí vlasov zapletiete vrkoče z vlhkých vlasov, do ktorých aplikujete trochu tužidla, máte na druhý deň o krásnu hrivu postarané. Vrkoče stačí rozpustiť a vlnky sú na svete. Čím hrubšie vrkoče si na hlave urobíte tým budú vlny väčšie. Predné vlnky môžete zopnúť dozadu sponkami. Prípadne zopnúť do nižšieho alebo vyššieho copu, okolo ktorého môžete vlasy ešte jednoducho omotať a zopnúť pár sponkami. Takýto účes sa krásne leskne a je vhodný pre riedke vlasy, ktoré pôsobia vďaka vlnám objemnejšie, ale aj pre poškodené vlasy, ktorým neprospieva fén či iné horúce úpravy.

jednoduché_účesy_mmagazin10

 

jednoduché_účesy_mmagazin8[vizážistka Rea Polakovič/reavizaz.sk]

 

Pridaj komentár