Domov pre blúdiace duše

380
Domov pre blúdiace duše 1

Ak ste mali odpovedať na otázku: „Život na vidieku alebo vo veľkomeste?“ pre ktorý by ste sa rozhodli? Samozrejme, všetko má svoje plus i mínus, ale v súčasnosti akoby každý potreboval miesto, kam sa „zašiť“ na určitý čas. Únik pred uponáhľaným svetom a spoločnosťou diktujúcou množstvo požiadaviek je tým najlepším riešením. Keďže preniesť a odstrániť všetky trápenia nie je jednoduché, aspoň vy sa môžete na chvíľku preniesť do svojej vlastnej reality, kde môže byť všetko podľa vašich predstáv.

tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin1Týchto dvadsať domov, postavených v tých najopustenejších miestach na Zemi akoby priam volalo jemným hláskom po osamelých dušiach. Veď čo môže byť krajšie ako strávenie života obklopený neporušenou prírodnou divočinou a krásou? Nechajte sa aj vy inšpirovať týmito izolovanými, ale malebnými chalúpkami, ktoré môžu zmeniť váš životný stereotyp na nepoznanie!

tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin1atiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin2Icelandic Mountain Meadow Retreattiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin2btiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin2c tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin3 tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin3atiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin3b tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin4 tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin4a tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin4b tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin5 tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin5a tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin5b tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin5c tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin5d tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin5e tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin5f tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin5g tiny-house-fairytale-nature-landscape-mmagazin5h[Denisa Košarišťanová/boredpanda.com]

2 KOMENTÁRE

Pridaj komentár