Ani tento rok sa nezaobíde bez zvieracích potlačí. Objavujú sa na oblečení, topánkach a mnohých ďalších štýlových doplnkoch. Je to hlavne preto, že majú v sebe silu, razanciu a sú nadmieru odvážnou módnou voľbou. A pokiaľ ich správne nakombinujete, vo vašom šatníku dokážu vytvoriť doslova divy.

Zvieracie motívy sú opäť v hre!!! Ktoré módne kúsky dokážu vytvoriť doslova divy?

Ikonický kúsok

Trend leopardích vzorov sa túto jeseň opäť vracia a to v podobe štýlových doplnkov a najmä ikonického leopardieho kabáta.

Leopardí vzor dominoval v 90. rokoch, kedy módna ikona Kate Moss odštartovala leopardie šialenstvo a všetci chceli vlastniť kúsky s týmto trendy vzorom.

A keďže sa móda neustále vracia, nebolo pre nás prekvapením, keď sme leopardie vzory zahliadli aj na mólach svetových módnych značiek.

Ak si netrúfate na extravagantný kabát alebo top, pokojne stavte na doplnky s leopardím motívom. Úžasne oživia outfit a dodajú vám sexi šmrnc.

Nový trend

Síce je stále v kurze replika leoparda, no kráľovnou tohtoročnej jesene sa stala hadia koža. Ak ste odvážnejšia, rozhodne siahnite po šatách či blúzke.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že sa tento motív ťažko kombinuje. Opak je ale pravdou. Kúsky s hadím motívom už nemusia byť zladené len s čiernou a neutrálnymi farbami.

V súčasných kolekciách sú zvieracie motívy zladené s celou paletou veselších farieb a tým sa stali obľúbenými aj na denné nosenie.

Ak nie ste pripravená na príliš veľké vzory, vyskúšajte hadí vzor na doplnkoch. Výrazná kabelka, čižmy či rukavice vám dopomôžu k vytvoreniu jedinečného outfitu.

FOTO: Twinset, Kara, Pietro Filipi, cellbes.sk

Pridaj komentár