Odsatie tuku patrí k najčastejším zákrokom estetickej chirurgie. Tiež túžite po rýchlom zoštíhlení určitej oblasti vášho tela s trvalým efektom? A chcete sa pritom zároveň cítiť čo najpohodlnejšie? Odporúčame vám preto výlet do Prahy!

Zvažujete či ísť na liposukciu? Tento článok je potom určený práve vám!

V prípade, že liposukciu skutočne zvažujete, obráťte sa na kliniku, ktorá vám zabezpečí modernú bezbolestnú liposukciu a to od prvotnej konzultácie s plastickým chirurgom, až po luxusný pobyt v Prahe. A pretože liposukciu môžete absolvovať aj v lokálnej anestézii a ihneď odísť, budete mať ešte dostatok času užiť si tak krásne mesto, ako je Praha. Bude to váš krásny výlet, z ktorého prídete domov výrazne štíhlejšia, a teda aj šťastnejšia, s novo nadobudnutým sebavedomím.

Pre koho sa hodí liposukcia?

Najväčší záujem je o liposukciu bokov a stehien, brucha, chrbta, rúk alebo podbradku, teda odstránenie tuku z problémových partií tela. Liposukcia sa hodí pre všetkých záujemcov nad 18 rokov, ktorí netrpia vážnymi zdravotnými problémami. Vhodnosť ošetrenia je potrebné individuálne odkonzultovať s lekárom a tiež určiť jeho rozsah, z ktorého vyplýva aj výsledná cena.

Zbavte sa naraz až 6 litrov tuku

Z hľadiska účinnosti a bezpečnosti je v súčasnosti najlepšia na svete laserová liposukcia prístrojom SlimLipo. Priamo rozpúšťa tuk a zároveň je šetrná k okolitým tkanivám. Môžete sa zbaviť až 6 litrov podkožného tuku pri jedinom zákroku! Iste vás poteší aj to, že liposukcia SlimLipo vykazuje až o 79 percent menej podliatin a opuchov než tradičná liposukcia. Veľkým plusom je aj vyhladenie pokožky priamo pri laserovej liposukcii, takže nie sú potrebné ďalšie zákroky, ktoré predtým vyžadovala zdeformovaná koža, čím si ušetríte ďalšie peniaze, čas i nervy.

Keď uspať, tak ako princeznú

Liposukciu až dvoch oblastí naraz (napríklad brucha a rúk alebo brucha a chrbta …) si môžete dopriať aj pri lokálnom znecitlivení, čím znížite riziko celkovej anestézie. Ale aj tá sa na Brandeis Clinic v Prahe vykonáva mimoriadne šetrne. Budete v rukách anestéziológa, ktorý uspával Václava Havla alebo príslušníkov kráľovského dvora v Saudskej Arábii.

Samotná liposukcia následne spočíva v rozpustení a odsatí tuku. Jemná metóda SlimLipo má výhodu ohybného hrotu a okrem bokov, stehien či brucha ju možno využiť aj pri menších častiach tela, napríklad podbradku alebo podpazušia. Miesta vstupu kanyly lekár umne zašije, takže pri dobrej starostlivosti budú jazvičky takmer neviditeľné.

Iný rozmer zábavy v Prahe

Po zákroku zvyčajne nasleduje rýchle hojenie. Pocítite len miernu alebo žiadnu bolesť a môžete sa hneď venovať bežným činnostiam. Alebo aj tým oddychovým, ku ktorým určite patrí nenáročná prechádzka Prahou. Niekoľko dní po liposukcii budete síce nosiť kompresné prádlo, výsledky však stoja za to.

„Keď vidím, ako sa pacienti po operáciách usmievajú a sú šťastní, nič mi nemôže dať väčšiu satisfakciu,“ uvádza Anna Brandejs, majiteľka Brandeis Clinic.

Pridaj komentár