Zuzana Gregorová pre ELLE Romania

418
Zuzana Gregorová pre ELLE Romania 1

Zuzana Gregorová bola objavená na dramatickom krúžku skautkou z agentúry Exit. Agentúra vtedy zháňala detské modelky do televíznej reklamy. Zuzana mala len 13 rokov a ďalšie tri roky ju agentúra intenzívne pripravovala na modelingovú kariéru. Pozornosť si získala aj vďaka svojej podobe s herečkou Brooke Shields.

Zuzana Gregorová pre ELLE magazín november 2014 by Dan Beleiu

zuzana_gregorova_elle_mmagazin1Už od detstva bola jej charakteristická vlastnosť profesionalita a zodpovednosť, za čo vďačí aj svojim rodičom, ktorí ju od začiatku v modelingu podporovali. Svojej kariére sa naplno začala venovať už na strednej škole. V roku 2006 nastúpila na svetové prehliadkové móla nová vlna modeliek a medzi nimi bola aj Zuzana Gregorová.

zuzana_gregorova_elle_mmagazin2Jej prvý profesionálny debut prišiel na prehliadke DSquared2 show v Miláne. O pár mesiacov na to sa po prvý raz objavila v editoriáli talianskeho Elle a na jeseň toho istého roku už predvádzala na Fashion Week v New Yorku. Neskôr získala kampaň pre Just Cavalli. Avšak prelom v jej kariére nastal, keď ako prvá Slovenka nafotila kampaň pre D&G v roku 2006 so Stevenom Meiselom.

zuzana_gregorova_elle_mmagazin3Zuzana Gregorová sa stala veľkou obľúbenkyňou tohto talianskeho návrhárskeho dua a pracuje pre nich pravidelne už niekoľko rokov. Nasledovali ďalšie veľké celosvetové kampane a predvádzanie všetkých ich módnych línií. Pracuje pre nich pred každou sezónou ako ich exkluzívna modelka.

zuzana_gregorova_elle_mmagazin4V čase prvej kampane pre D&G sa stala paralelne tvárou kampaní značky Benetton a mnoho iných ako napríklad: La Perla, Miss Sixty, Ungaro, Les Copain, Briani, DKNY Jeans, Dior, Guy LaRoche… Stala sa taktiež tvárou DKNY Jeans. I napriek svojej výške ,,len“ 175cm, bola bookovaná pre klientov hviezdnych formátov. Pravidelne sa zúčastňuje prehliadok a módnych týždňov v Miláne, New Yorku, či Paríži.

zuzana_gregorova_elle_mmagazin5Rovnako je úspešná aj po editoriálovej stránke, pracuje pre najlepšie svetové časopisy: Francúzsky Vogue, Nemecký Vogue, Španielsky Vogue, Ruský Vogue, Japonský Vogue, Grécky Vogue, Brazílsky Vogue, francúzske, talianske, anglické Marie Claire… S Karlom Lagerfeldom nafotila editoriál pre anglický Harper’s Bazaar. Ďalej fotila pre časopisy ako Wonderland, Cover, Elle, Flair, French, L’Officiel, Plastic, Velvet, Mixte, Pop, Numero, Tush, Gloss, Glamour…

zuzana_gregorova_elle_mmagazin6Svojou profesionalitou si získala priazeň aj mnohých iných klientov. Jej veľkou výhodou je, že všetci klienti sa k nej radi a často vracajú čo potvrdzuje jej absolútnu profesionalitu. Hovorí plynule po anglicky a po francúzsky, momentálne ju zastupuje agentúra Exit Model Management. Má mladšieho brata, žije a pôsobí v New Yorku.

zuzana_gregorova_elle_mmagazin7Najnovšie nafotila slovenská topmodelka Zuzana Gregorová titulnú stranu a módny editoriál pre rumunské vydanie magazínu ELLE spolu s Danom Beleiuom.

zuzana_gregorova_elle_mmagazin8 zuzana_gregorova_elle_mmagazin9 zuzana_gregorova_elle_mmagazin9aFOTO: Dan Beleiu

Pridaj komentár