„To bol teda pôrod!“ – je presná definícia nielen vstupu hrdinky Oľgy (Klára Issová) na svet vzácnou „čelnou“ polohou, ale táto veta vystihuje i jej túžbu nájsť tu pravú lásku. Nie je to však tak jednoduché, možno preto, že ani Oľga nie je jednoduchá. Má so svojim milostným životom veľké plány a tiež veľmi bujnú fantáziu. Mestečko, kde sa narodila, jej však pre realizáciu milostných zámerov nestačí. A tak sa premiestni do veľkomesta.

Zúfalé ženy robia zúfalé veci! Romantická komédia podľa predlohy Haliny Pawlowskej v slovenských kinách už tento mesiac!!!

Najskôr predáva v predajni s dámskym prádlom a musí obslúžiť viac ako tri tisíc žien, než sa stane zázrak a príde ON! Ten prvý a pravý! To si myslí Oľga aspoň do okamihu, keď ho pristihne pri nevere.

Oľga študuje psychológiu a tak má svoju situáciu teoreticky zvládnuť. Prax je však iná. Zvlášť, keď sa stretne so známym sukničkárom a ten ju odvezie do karpatských hôr.

Alebo, keď sa takmer utopí v kanoe pred očami toho mladíka … alebo keď zistí, že ten chlapec, ktorý ju prvýkrát videl nahú, nie je zas až taký kretén … alebo … Tých „alebo“ je na Oľginej ceste hľadajúcej úžasný vzťah – veľa.

Určite však platí, že film je komédiou, z ktorej vyplýva, že čo sa týka lásky, tak … aj keď vám je hrozne, aj keď ste na smiech, tak to proste nesmiete vzdať!

Pod režisérskou taktovkou Filipa Renča sa vo filme predstaví Klára Issová, Lenka Vlasáková, Jiří Dvořák, Zdena Procházková, Pavel Kříž, Martin Kraus, Sarah Araóotová, Marián Mitaš, Lucia Jagerčíková a ďalší slovenskí či českí herci.

Romantickú komédiu „Zúfalé ženy robia zúfalé veci“ prináša do slovenských kín od 18. januára 2018 distribučná spoločnosť Continental film

Pridaj komentár