Revolučná technológia v starostlivosti o pleť! Spoločnosť Avon predstavuje prvý rad prípravkov proti starnutiu pre citlivú pleť. Už žiadne kompromisy. Kozmetický gigant opäť urobil ďalší krok v posúvaní hraníc v starostlivosti o pleť. Ľudia s citlivou pleťou, ktorí doteraz museli vynechávať účinné produkty proti starnutiu, tak majú konečne možnosť bojovať proti známkam starnutia bez pocitu podráždenia. A to s maximálnym účinkom!

Zoznámte sa s novým komplexným radom Anew Sensitive +, ktorý je navrhnutý tak, aby pomohol dosiahnuť maximálne omladzujúce účinky aj pre tú najcitlivejšiu pleť. Rad obsahuje tri produkty, ktoré sú dermatologicky, alergologicky a klinicky testované na rôznych odtieňoch a typoch pleti, a sú určené špeciálne pre osoby s citlivou pleťou.

Anew Sensitive+ pomáha upokojovať a redukovať začervenanie už za 72 hodín. Okrem toho, že minimalizuje viditeľnosť jemných liniek a vrások, zabraňuje aj vysušovaniu pleti posilnením hydratačnej vrstvy pokožky, čím zvyšuje jej ochranný účinok. Anew Sensitive + obsahuje prírodné zložky upokojujúce pleť a exkluzívnu oceňovanú technológiu Protinol™, ktorá stimuluje produkciu dvoch typov kolagénu pre plnšiu a pevnejšiu pleť. Patentovaná technológia tak preukázateľne poskytuje hladšiu a pevnejšiu pleť už za kratší čas, než produkty obsahujúce retinol, a to navyše bez podráždenia, ktoré niektorí používatelia retinolu pociťujú.

  1. Čistiaci pleťový krém Anew Sensitive +

Jemne čistí a odstraňuje nečistoty či make-up. Je vhodný aj na odstraňovanie make-upu v očnom okolí. Po každom použití tak pokožka ostáva svieža, upokojená a menej citlivá. Vmasírujte ju do suchej pokožky a následne ju opláchnite teplou vodou alebo čistou vlhkou handričkou.

  1. Omladzujúci očný krém Anew Sensitive + s Protinolom™

Okamžite zmierňuje suchosť a napätie, vyhladzuje očné okolie. Pomáha redukovať jemné linky a vrásky, upokojuje oblasť pod očami a zmierňuje opuchy. Najlepšie výsledky dosiahnete jemným nanesením na pokožku okolo očí. Očný krém je taktiež aj oftalmologicky testovaný.

  1. Anew Sensitive+ omladzujúci krém s Protinolom™

Zanecháva pleť upokojenú a zároveň pomáha redukovať jemné linky a vrásky. Znižuje začervenanie už za 72 hodín. Po 2 týždňoch je pleť pružnejšia, plnšia a jasnejšia. Pri pravidelnom používaní je pokožka menej citlivá. Po vyčistení pleti ho jednoducho vmasírujte do pokožky.

Čistiaci pleťový krém Anew Sensitive + Cleanser, 150 ml, 10,90 €

Očný krém Anew Sensitive + s Protinolom™, 15 ml, 10,90 €

Omladzujúci pleťový krém Anew Sensitive + s Protinolom™, 50 ml, 15,90 €

Produkty Anew Sensitive + používajte ráno a večer počas bežnej starostlivosti o pleť

Pridaj komentár