„Agáte sa zapaľujú lýtka. Vyrazila si k hradčanským kasárňam. A náš tím jej bol v pätách. Agáta sa správala ako chameleón a v priebehu jedného dňa sa stihla deväťkrát prezliecť. Aj napriek tomu objektívu nášho fotografa neunikla,“ prezradil s úsmevom známy český návrhár Michal Marek.

Práve on oslovil Agátu Prachařovú, aby sa stala tvárou jeho novej kolekcie s názvom Paparazzi.

Séria fotografií, ktorá zachytáva nielen kabáty, ale i ďalšie módne kúsky z tejto kolekcie, určené pre aktuálnu zimnú sezónu, vznikala počas chladného jesenného dňa v uličkách na Novém světě.

Štýlové a nositeľné modely z kolekcie Paparazzi, ladené prevažne do tmavých a zemitých odtieňov, predstavil Michal na módnej prehliadke 25. novembra 2019 v Renocar v Kongresovom centre počas vernisáže fotoobrazov výtvarníka Romana Řeháka.

Túto módnu show si nenechali ujsť ani mnohé známe tváre, z ktorých spomeňme napríklad Felixa Slováčka, Michala Malátného, Olgu Menzelovú, Pavla Větrovce, Slávku Bouru a ďalších.

Kabáty z kolekcie Paparazzi je možno zakúpiť online na webovej stránke návrhára alebo priamo v pražskom ateliéri na Letnej. Milovníci módy sa môžu tešiť i na ďalšiu sériu zimných kabátov, ktoré sa ponesú v odtieňoch bielej farby.

Pridaj komentár