Módna prehliadka úspešných absolventov odevného dizajnu Strednej umeleckej školy v Trenčíne otvorila v tomto roku opäť svoje brány. O úvodnú módnu show sa postarala talentovaná Monika Laceková, ktorá pôsobí na pôde umenia ako výtvarníčka, návrhárka, fotografka a edukátorka v oblasti textilného , výtvarného umenia a tradičných remesiel našich predkov.

Známa slovenská návrhárka Monika Laceková otvorila aktuálny ročník prestížneho módneho podujatia Ódy módy v Trenčíne! Ako to vyzeralo na prehliadkovom móle?

Je uznávanou odborníčkou nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Je absolventkou odevného dizajnu na Strednej premyslenej škole – odevnej v Trenčíne (1989) a neskôr súkromnej školy animovanej tvorby – Fotografický dizajn v Bratislave (2006).

Je autorkou projektu Atelier 71, ktorý sa venuje starým textilným technikám, výšivke, maľbe na textil a prepája tradíciu s moderným spracovaním textilu. Jej tvorba pod značkou MOLA couture sa pravidelne objavuje na známych tvárach slovenského showbiznisu a v módnych časopisoch.

Prinášame vám jedinečný pohľad na prehliadkové mólo módneho podujatia Ódy módy v Trenčíne, na ktorom talentovaná Monika Laceková predstavila kolekciu s názvom „Sen o vážke“ ktorú na prehliadkovom móle jedinečného módneho podujatia Ódy módy v Trenčíne.

FOTO: Boris Džurnák

Pridaj komentár