Tenisová hviezda neváhala ani chvíľku, aby sa opäť stala tvárou kampane svetovo známej značky Stuart Weitzman, určenej pre sezónu jeseň/zima 2020. Po jarnej kampani, predviedla i tentokrát 39-ročná rekordmanka nielen amerického, ale i svetového tenisu, štýlové modely topánok a čižiem.

Sériu čiernobielych záberov, na ktorých Serena predviedla dokonalé pózy v modeloch Caressa 80, Kolbie a Parton, zachytil svojim objektívom americký fotograf Ethan James Green. Na tomto úžasnom projekte spolupracovala popri historicky najlepšie zarábajúcej tenistke aj trojica mimoriadne talentovaných dám, ako stylistka Gabriella Karefa-Johnson, haistylistka Angela Meadows a vizážistka Natasha Gross.

Aj napriek tomu, že kampaň vznikala digitálne a to za všetkých bezpečnostných opatrení týkajúcich sa aktuálnej pandemickej situácie, sa Serena Williams vyjadrila takto: „Milujem okamihy, keď mám obuté topánky od Stuart Weitzman. Cítim sa v nich pohodlne a komfortne. Všetky modely sú nielen krásne a štýlové, ale i mimoriadne univerzálne. Viem ich zladiť k čomukoľvek a vydržím v nich pokojne aj celý deň.“

Vychutnajte si spolu s nami pohľad na zábery z najnovšej kampane módnej značky Stuart Weitzman, v ktorej zažiarila 175 cm vysoká tenistka z amerického Michiganu – Serena Williams.

Pridaj komentár