Tvárou najnovšej kampane obľúbenej značky Parade Underwear sa stala mladá herečka Sydney Sweeney, ktorá sa okrem hereckého talentu nebála ukázať ani svoje dokonalé krivky.

Hviezdu seriálov Euphoria, Everything Sucks! a Ostré predmety, nafotila v sérii horúcich záberov talentovaná fotografka Donna Trope.

Súčasťou kampane s názvom Silky Mesh sú hneď tri typy spodnej bielizne v pätnástich farebných odtieňoch, vyrobené vyslovene z recyklovaných materiálov.

Nakoľko bude časť z predaja venovaná na charitatívne účely, sú jednotlivé módne kúsky cenovo dostupné širokej skupine nositeliek. O skvelý styling 161 cm vysokej Sydney sa postaral ostrieľaný Ronnie Hart. „Parade Underwear chce touto kampaňou predefinovať, čo to znamená cítiť sa sexi.

Byť sexi nie je len jednorozmerný pohľad – je to sebavyjadrenie, je to hĺbka, je to dôvera, je to posilnenie samej seba vo svojom vnútri,“ hodnotí poslanie kampane samotná Sydney Sweeney.

Dokonalú prácu v zákulisí predviedol hairstylista Florido Basallo ako aj uznávaná vizážistka Melissa Hernandez. Vychutnajte si spolu s nami zábery z najnovšej kampane módnej značky Parade Underwear, v ktorej zažiarila len 23-ročná herečka z Washingtonu – Sydney Sweeney.

Pridaj komentár