Jar sa pomaly, ale predsa blíži, aj keď to tak nemusí na prvý pohľad vyzerať. Ako ju najrýchlejšie dostať do svojho šatníka a preniesť sa z chladných zimných dní do príjemnej predstavy rozkvitajúcich kvetov, ktoré sú jej neodmysliteľným symbolom? No predsa v jemných pančuchách, ktoré oživia váš každodenný outfit. Práve teraz sa môžete inšpirovať najnovšou jarnou kolekciou dámskych pančúch, ktorú si pre vás pripravil BEPON.

Značka BEPON predstavuje svoju jarnú kolekciu! Ktorý módny kúsok je jednoznačným hitom?

Nájdete v nej pančušky so vzormi v podobe hravých dievčenských bodiek, odvážnych pásikov, či kosoštvorcov alebo nežných kvetov, ktoré sú pre toto ročné obdobie charakteristické.

Predovšetkým sa však kolekcia nesie v duchu rafinovaných sieťovaných pančúch, ozvláštnených práve spomínanými vzormi, ktoré sú stále aktuálnym trendom zo sveta módy. V správne zvolenej kombinácii jednotlivých kúskov oblečenia sa ich nemusia „báť“ dámy v akomkoľvek veku.

Tip pre vás: V klasickej bielej košeli či „must have“ čiernom roláku so sukňou zvonového alebo puzdrového strihu, v závislosti od typ postavy, v kombinácii s pánskymi mokasínami a týmito krásne ženskými sieťovanými pančuchami, budete vyzerať a pôsobiť zaujímavo, trendy a stále žensky.

Pre tie odvážnejšie odporúčame zvoliť intenzívne farebnú sukňu, napr. sviežo oranžovú, ktorá pritiahne pozornosť na vaše nohy a krásne sieťované pančušky.

Trikrát hurá fantázii a slnečným dňom!!! Ani vy sa ich už neviete dočkať?

Pridaj komentár