Značka obuvi Baťa, si na aktuálnu sezónu pripravila veľmi zaujímavú sériu kolekcií a to nie len pre dámy, ale aj pre pánov. Po troch skvele zostavených pánskych kolekciách tu, vám predstavujeme štýlové modely z kolekcií Man Up!, New Vintage a Real Man Boots. Ak milujete retro štýl, víkendy na chalupe, či tie najhorúcejšie módne vychytávky, rozhodne si prídete na svoje!

Značka Baťa prináša na túto jeseň novú pánsku kolekciu obuvi! Na aké novinky sa môžeme tešiť?

MAN UP!

Retro, farby a hravosť sú základom pre novú vintage kolekciu pánskych topánok od Baťu. Vybrať si môžete členkový model v škále hnedých tónov s bielou podošvou alebo čierny variant s podrážkou v rovnakej farbe.

Topánky sú zateplené, takže sú vhodné nielen na jeseň, ale prečkáte v nich aj vrtochy zimného počasia.

NEW VINTAGE

Tohtoročné must-have v pánskej kolekcii sú ručne opracované vysoké kožené topánky so šnurovaním. Topánka s vintage patinou pôsobí, akoby sa predávala z generácie na generáciu.

 

Akoby ju nosil starý a prastarý otec – každý deň do továrne a patrila medzi rodinné dedičstvo. Koža je upravená mastením a jej originalitu podčiarkuje nadčasová farba koňaku. Noste ich s kockovanou košeľou a úzkymi džínsami.

REAL MEN BOOTS

Každý muž by mal mať doma jeden pár chlapských topánok – na víkend, na chalupu, do lesa alebo len preto, aby sa zahrial v nevľúdnej mestskej čľapkanici.

 

Vysoká šnurovacia obuv, sčasti vyrábaná ručne, odolá vďaka masívnej podrážke aj tomu najhoršiemu počasiu a je vhodná aj do terénu. Tieto topánky si budú dokonale rozumieť s parkou, teplým svetrom a nedbalo roztrhanými džínsami.

Pridaj komentár