Pokračovanie módnych aktivít ateliéru MIKLOSKO v rámci dvadsiateho výročia sa nesústredí iba na hlavné veľké kolekcie. Po predstavení trendov na sezónu jar/leto 2017, predviedol Fero Mikloško svoju menšiu, o to však špeciálnejšiu líniu inšpirovanú dizajnom a štýlom značky RENAULT, venovanú jej najnovšiemu modelu – prémiovému SUV KOLEOS.

Zmyselné, rafinované, ženské a nesmierne odvážne! Aj takéto sú modely z najnovšej kolekcie Fera Mikloška leto 2017!

Uvedenie sa tentokrát presunulo z Bratislavy do športovo ladeného, ale zároveň štýlového prostredia areálu X-Bionic Sphere v Šamoríne.

“Vychádzal som predovšetkým z vlastných predstáv o letnej elegancii a prvkov typických pre moju tvorbu – zmyselnosť, rafinovanosť a ženskosť. K tomu sa pridalo farebné spektrum dúhy, ako osviežujúca paleta reprezentujúca spojenie mojej tvorby a francúzskeho dizajnu RENAULT. Keďže estetika dizajnu auta je pre mňa nemenej dôležitá ako módny vkus, prirodzene si vyberám podľa vzhľadu a následne ďalších parametrov. Veď automobily rovnako podliehajú trendom a majú vlastný, charakteristický štýl.“ Fero Mikloško

Farby kolekcie MIKLOSKO leto 2017, akoby priamo vychádzali zo spomínanej dúhy –
odtiene žltej, zelenej, červenej či modrej, vytvorili jeden neuveriteľne harmonický celok. K nim sa pridáva  originálna RENAULT kombinácia Black Améthyste, synonymum línie INITIALE PARIS a spojenie všetkých farieb v úvodnom modely.

Materiálová skladba v podobe zmesového šifónu a tylu vyšívaného veľkými lesklými aplikáciami, podčiarkla éterickú atmosféru modelov. Dámska spodná bielizeň opäť vytvorená na mieru z elastickej zmesovej čipky a hladkej lycri v decentnej telovej farbe, rafinovane korešpondovala s transparentnosťou šiat. Spoločne 12 outfitov stelesňuje dizajnérovu víziu módnej prepracovanosti, ležérnej elegancie a neodolateľného pôvabu.

„Nový Renault KOLEOS odzrkadľuje francúzsky dizajn, eleganciu a osobitosť. Tento
model je jednoducho sexi! Všimnete si ho v dave ihneď. Zaujme tak isto, ako jedinečná
tvorba Fera Mikloška. Teší ma, že človek, ktorý vie oceniť krásu a kvalitu, si vybral nový
Renault KOLEOS nielen ako inšpiráciu pre tvorbu. Fero Mikloško je totiž jedným z prvých majiteľov tohto prémiového SUV na Slovensku. Pre mňa ako zástupcu značky Renault je potešením, že sa začína ďalšia etapa spojenia značiek Renault a MIKLOSKO.“ Richard Evanson, generálny riaditeľ Renault Slovensko

Nový Renault KOLEOS

Foto: Dominik Babušík Styling: Fero Mikloško Make up: Miriam Úradníčková/CLINIQUE Vlasy: Martin Polák

Pridaj komentár