Chcela byť výnimočná a odhodlane si šla si za svojim cieľom! Dnes má stále viac fanúšikov, ktorí jej odvážny a zároveň kúzelný krok obdivujú. Hovoríme o krásnej a talentovanej Gabriel Jiráčkovej, ktorú verejnosť pozná pod umeleckým menom Lolo ta Bella, a ktorej patrí titul prvej českej Barbie! Čím všetkým ši už vo svojej kariére Barbie prešla, ako vyzerá jej bežný deň a aké sú jej plány do budúcna? Nielen to, ale i mnoho ďalších zaujímavostí z jej pracovného či osobného života, sa dozviete v exkluzívnom rozhovore len pre M magazín.sk! A mimochodom, dozvedeli sme sa to, čo o nej vie len málokto!!!

Zmenila sa na najznámejšiu bábiku na svete! Aký je príbeh prvej českej Barbie?

Ešte pomerne nedávno si bola bežným dievčaťom a zrazu si sa stala prvou českou Barbie. Kedy a kde nastal ten zlom?

Zlom nastal približne pred 3 rokmi. Hľadala som samu seba a vedela som len to, že chcem byť výnimočná. Od detstva mám blízko k bábikám a s vekom sa mi začala páčiť umelá krása. Stať sa živou Barbie bola pre mňa tá správna cesta.

Bol to tvoj nápad alebo ťa k tomuto rozhodnutiu niekto inšpiroval?

Ako sa to vezme. Živou Barbie som chcela byť už dávno, ale kto ma v tomto skutočne podporil bol môj priateľ, ktorému sa tiež veľmi páči tento štýl – štýl Barbie.

Keď práve nefotíš a nepózuješ, čo najradšej robíš?

Práca je moja zábava a preto si spev, fotenie a natáčanie veľmi užívam. Mimo práce som najčastejšie na nejakej procedúre, ako napríklad na samoopaľovacom nástreku či manikúre. Najradšej však chodím na krásne miesta medzi príjemných ľudí. Taktiež rada navštevujem aquaparky a historické pamiatky. Inokedy som však za zmenu a vychutnávam si voľnú chvíľku doma – či už pri dobrej knihe, alebo sa túlením sa so svojim psíkom alebo so svojim priateľom.

Koľko a akých zmien si na sebe musela vykonať, aby si vyzerala ako bábika Barbie?

Zatiaľ mám predĺžené vlasy a mihalnice, ďalej mám umelé nechty, piercingy, samoopaľovacie nástreky, vytetované obočie a ako novinku mám zväčšené pery. Každý deň si vytváram výrazný make-up, nosím extravagantné outfity a samozrejme nemôžu chýbať vysoké opätky. Do budúcna plánujem niekoľko plastických operácií.

Kto je pre teba v Barbie svete najväčším vzorom?

Vzorov mám niekoľko, no najviac sú to moje kamarátky Pixee Fox, Candy Charms a Alicia Amira.

Ako vzniklo tvoje umelecké meno Lolo Ta Bella?

„Lolo“ vzniklo podľa prvej živej Bimbo Barbie – Lolo Ferrari, ktorá žiaľ už nie je medzi nami. A „Ta Bella“ znamená v taliančine „tá krásna“ …

Popíšeš nám, čo robí bábika Barbie Lolo Ta Bella vo všedný deň od rana do večera?

Každé ráno si 3 a pol hodiny tvorím make-up, účes a outfit. Potom navštívim nejakú procedúru alebo mám natáčanie. Možno vám to príde zvláštne, ale vôbec nemám čas na obed a preto obedujem až večer (smiech). Po jedle odpisujem na pracovné e-maily, strihám videá alebo vyberám tie najlepšie fotky. Čas na zábavu nemám vôbec, ale ako som už písala, mojou zábavou je moja práca.

Kde sa vidíš o 5 rokov?

Mojim znamením vo zverokruhu je škorpión. Ak si škorpión niečo zaumieni, tak to vo väčšine prípadov aj dosiahne. O 5 rokov sa vidím v LA, kde si budujem kariéru ako speváčka a živá Barbie.

Aký je tvoj najväčší sen? Po čom na svete najviac túžiš?

Túžim, aby moji príbuzní a priatelia boli zdraví a šťastní. Túžim po šťastí, pretože to zahrňuje všetko po čom snívam ja – lásku, zdravie, spokojnosť, radosť a úspešnú kariéru.

Je naozaj tvojou najobľúbenejšou farbou ružová?

Áno, mám síce rada takmer všetky farby, ale ružová je pre mňa TOP!

Ako na tvoju zmenu z dievčaťa na bábiku reagovali tvoji priatelia a rodina?

Rodina a priatelia prijali zmenu až na pár výnimiek veľmi dobre. A tá hŕstka z môjho okolia, ktorá to neprijala, tak tých už žiaľ nemôžem nazývať priateľmi, lebo skutočný priateľ prijme a má rád človeka takého aký je a neposudzuje ho podľa toho ako vyzerá.

Už dávnejšie si bola v Bratislave na RIVER SHOW 2017. Prezradíš nám, ako sa ti táto akcia páčila a čím bola pre teba výnimočná?

RIVER SHOW 2017 bola jedna z najkrajších akcií, ktorých som sa kedy zúčastnila a veľmi som si ju užila. Všade naokolo boli veselí a milí ľudia, vládla príjemná atmosféra … a MOËT bol ako vždy skvelý! Najväčší zážitok mám však z plavby po Dunaji, pri ktorej som cítila maximálne šťastie. Škoda len, že som cez moje extra dlhé mihalnice toho až tak veľa nevidela (smiech).

Ktorá osoba hrá v tvojom živote veľmi dôležitú rolu a prečo?

Najdôležitejšie osoby v mojom živote sú môj otecko, maminka, teta Jája, moji traja bratia, Maximilián – môj priateľ a producent v jednej osobe a kamarátka Klára. Od všetkých týchto ľudí dostávam neuveriteľnú podporu a lásku, ktorú si nesmierne vážim. Veľmi mi na nich záleží. Ľudí, ktorí sú v mojom živote ešte dôležití, je samozrejme viac.

Čo považuješ za tvoj doposiaľ najväčší úspech?

Neviem ktorý úspech je najväčší, ale ak sa jedná čisto o kariéru, tak je to určite účasť v Show Jana Krausa a opakované spevácka vystúpenia v Slovenskom národnom divadle v priamom prenose Slovenskej televízie.

Priblížila by si nám čo znamená, keď si Bimbo Barbie?

To je ťažké. Ja Bimbo Barbie vnímam trochu inak, ako je to predpísané. Predpísané je napríklad to, že Bimbo je len bábika na hranie, ktorá je hlúpa a rozdáva svoje nahé telo na obdiv. Ja sa však zameriavam len na umelý výzor Bimbo Barbie a nechcem mať prázdnu hlavu … naopak, chcem sa prezentovať ako spievajúca Barbie s rozumom a srdcom. Na Bimbo Barbie je veľmi sympatický vzhľad a túžba byť pre svojho muža najkrajšia a najlepšia vo všetkých smeroch.

Na ktorom podujatí ťa bude možné najbližšie zhliadnuť naživo?

26.8.2017 bude v Českej republike v Ústí nad Labem festival Labské leto, kde sa budú môcť ľudia so mnou odfotiť a otvorene porozprávať.

Prezradíš nám, čo o tebe vie len málokto?

Málokto o mne vie, že neznášam neperlivú vodu. Perlivú minerálku milujem, ale čistej vody sa napijem maximálne zo slušnosti (smiech). Úplne rovnaké to má aj moja teta.

V ktorom filme by si rada zahrala a prečo?

Chcela by som hrať v nejakej rozprávke princeznú alebo hlavnú rolu vo filme Lolita. Viem, že by som sa v tejto role totálne vyšantila (úsmev). Účinkovala som aj v divadle a absolvovala som už aj menšie úlohy vo filmoch. Rada by som sa k tomu vrátila.

Ktorými vizuálnymi stránkami a akými charakterovými vlastnosťami musí muž tvojich snov bezpodmienečne disponovať?

Po vizuálnej stránke to musí byť vyšší, ramenatý, svalnatý a elegantne oblečený gentleman so zarastenou hruďou a aj bradou. Po tej charakterovej stránke musí byť láskavý, citlivý, dominantnejší, najlepšie umelecky zameraný, reprezentatívny a hlavne inteligentný.

Venovala by si selfies špeciálne len pre čitateľov M magazín.sk?

Áno, veľmi rada venujem. Ďakujem za rozhovor a touto cestou chcem pozdraviť všetkých čitateľov M magazín.sk!

Nahliadnite spolu s nami do sveta živej českej Barbie

Pridaj komentár