Po antihrdinoch Venomovi a Morbiusovi, predstavuje Sony Pictures v strhujúcom dobrodružnom thrilleri Lovec Kraven jedného z najzaujímavejších a najvýraznejších protivníkov Spider-Mana z Marvel komiksov, člena skupiny záporákov známej ako Sinister Six.

Zlosynom sa človek nerodí, ale stáva. A tak brutálne drsnou akciou nabitý Lovec Kraven rozpráva, prečo a ako vznikol rovnomenný hrdina (Aaron Taylor-Johnson).

Výnimočné schopnosti ako obrovská sila, rýchlosť, obratnosť a vytrvalosť, získa pri osudnom strete so šelmou. Spojenie so zvieratami využíva na to, aby vystopoval a ulovil svoje obete. Kto sa ocitne na jeho zozname, má len jednu možnosť, ako sa z neho dostať. Nemilosrdného zabijaka v ňom však prebudil jeho otec, ktorého hrá oskarový Russel Crowe. Trailer prezrádza, že vo filme sa stretneme aj so záporákmi Chameleónom (Fred Hechinger) a Nosorožcom (Alessandro Nivola). Lovec Kraven je po Deadpoolovi zároveň ďalšou R-kovou marvelovkou, ktorej drsné akčné scény nie sú určené detským divákom.

Itafilm ho uvedie v slovenských kinách 5. októbra 2023

Pridaj komentár