V McArthurGlen Designer Outlet Parndorf si pre milovníkov módy a všetkých nákupných maniakov, pripravili príjemné augustové prekvapenie. Horúce zľavy až do výšky 50 % si od 24. do 29. augusta 2020 v čase od 9:00 do 21:00 hod. môže užiť každý z nás.

Počas Fashion Shopping Weeku tak možno nielen skvele ušetriť, ale i oživiť dámsky, pánsky či detský šatník štýlovými módnymi kúskami z letných kolekcií obľúbených značiek ako Adidas, Converse, Diesel, Guess, Under Armour a mnohých ďalších.

Letné potešenie z nakupovania ešte pred príchodom jesene a to samozrejme v súlade so všetkými oficiálne predpísanými zdravotnými a bezpečnostnými opatreniami, môže byť zábavným programom pre celú rodinu.

„Pekný koniec leta a zároveň skvelý začiatok jesene: Chceme našim návštevníkom ponúknuť zážitok z nakupovania plný skvelých zliav. Počas Fashion Shopping Weeku s predlženými otváracími hodinami v pondelok až piatok od 9:00 do 21:00 a v sobotu od 9:00 do 18:00, sa môžu naši hostia tešiť na špeciálne ponuky,“ hovorí Mario Schwann, manažér centra McArthurGlen Dizajnér Outlet Parndorf.

Pridaj komentár