Zlatý módny vek pre mužov začína v podobe Delikt Clothing

95

Amerika sa stala módnym centrom všetkých svetových návrharov. Každoročne nám prináša najnovšie trendy, či už z ulíc alebo prehliadkových mól. Street style inšpirovaný newyorskými, manhatanskými alebo ulicami Los Angeles sa stal neodmysliteľnou súčasťou módneho priemyslu. Móda nebola nikdy vnímaná len ako čistá elegancia. Navrhovanie oblečenia vám dáva možnosť vyjadriť svoje pocity, fantáziu a presadiť sa v módnom priemysle.

 Zlatý módny vek pre mužov začína v podobe Delikt Clothing

delikt_fashion_mmagazin

Medzi nováčikmi na trhu sa objavila pánska módna značka Delikt Clothing, ktorej zakladateľom je Daniel Thies. Značka v sebe spája mestský život a temné sféry spoločnosti. Stavebný kameň značky tvorí koža, ktorá je znamením večného luxusu a zároveň nestarnúcej elegancie.

delikt_fashion_mmagazin1

Delikt Clothing je síce americká značka produkujúca handmade veci v Los Angeles ale jej korene siahajú až do Nemecka. Presné švy a spracovanie látok zodpovedajú nemeckej kvalite, ktorou sa môže táto mladá značka pýšiť. V jej prípade môžeme vidieť, že nie všetko oblečenie musí žiariť farbami, aby zaujalo.

delikt_fashion_mmagazin2

Značka  je na trhu pomerne krátko, ale už teraz zaznamenáva a žne obrovské úspechy. Jej kúsky sa objavili aj v jednom z vydaní časopisu SAVAGE MAGAZINE v spolupráci s úspešným fotografom Maxom Motelom.  My dúfame, že  handmade kúsky navrhované Danielom Thiesom sa čoskoro začnú objavovať aj našich uliciach.

delikt_fashion_mmagazin2

Vychutnajte si najnovšie kampaň módnej značky Delikt Clothing

delikt_fashion_mmagazin3 delikt_fashion_mmagazin4 delikt_fashion_mmagazin5 delikt_fashion_mmagazin6 delikt_fashion_mmagazin7 delikt_fashion_mmagazin8 delikt_fashion_mmagazin9 delikt_fashion_mmagazin10 delikt_fashion_mmagazin11 delikt_fashion_mmagazin12

[delikt-clothing.com]

Pridaj komentár