Príbeh filmu sa odohráva v slnečnej Kalifornii. Štyri celoživotné priateľky sú vášnivé čitateľky kníh. Každý mesiac sa všetky štyri stretávajú vo svojom knižnom klube, čítajú knihy a diskutujú o literatúre a živote.

Život štyroch zrelých žien zmení kniha 50 odtieňov sivej! Komédia Dámsky klub s hviezdnym hereckým obsadením v kinách už čoskoro!!! + VIDEO

Diane (Diane Keaton) je po 40-tich rokoch manželstva čerstvá vdova. Vivian (Jane Fonda) si užíva spoločnosť mužov bez vytvárania väzieb. Sharon (Candice Bergen) sa už desať rokov rozvádza a Carolino (Mary Steenburgen) manželstvo je po 35-tich rokoch v úplnom rozklade.

Jedného dňa sa im do rúk dostane „druhotriedny“ román 50 odtieňov sivej. Voči knihe majú tieto skutočné znalkyne literatúry obrovské výhrady. Aj napriek nim sa však rozhodnú, že si knihu prečítajú.

Ukáže sa, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí ich životov. V živote každej z nich sa začnú diať zásadné zmeny. Kniha stimuluje ich sexuálnu fantáziu a tá každú z nich katapultuje do série neštandardných životných rozhodnutí.

A tak každá, pre seba typickým spôsobom začne meniť svoj život, ktorý dostane iné odtiene, a to nielen sivé. Vzplanú nové vášne, otvoria sa nové cesty a začne nepoznaná romantika.

V úlohách štyroch dám uvidia diváci Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen a Mary Stenburgen. Pánske úlohy s neodolateľným šarmom hrajú Andy Garcia, Don Johnson, Richard Dreyfuss a Craig T. Nelson.

Americkú komédiu Dámsky klub prináša na plátna slovenských kín distribučná spoločnosť Magic Box!!!

Pridaj komentár