Svetoznáma a populárna značka vlasovej kozmetiky AUSSIE nenosí logo kengury len tak pre nič za nič. Šampóny, balzamy a kondicionéry obsahujú prírodné ingrediencie priamo z austrálskej divočiny. Listy eukalyptu, kôra čerešne, olej z jojobových semien, či plody divokej broskyne oživujú vlasy na nepoznanie už 40 rokov!

V roku 1979 americký vlasový mág Tom Redmond navštívil Austráliu. Očarený pestrosťou austrálskych prírodných zázrakov a bohatosťou zdrojov neprestáva myslieť na to, aké zázraky by dokázali všetky tieto austrálske prírodné krásy urobiť s poškodenými vlasmi. A ešte aj o 40 rokov neskôr Tomov originálny recept na „3 minútový zázrak“ dokáže s poškodenými vlasmi hotové zázraky!

Vieme, že život je aj o niečom inom ako o vlasoch, tie sú však dobrým miestom, kde začať. Napríklad “živou vodou” menom 3 Minute Miracle. Ak ste ešte tento 3-minútový zázrak neskúšali, pripravte sa na vlnu energie pre vlasy, hodnej toho najlepšieho surferského raja. Jeho úžasné zloženie s austrálskou medovkou lekárskou vyhladzuje drsný povrch kutikuly a preniká priamo do poškodených vlasov, ktoré obnovuje. Hĺbkový balzam 3 Minute Miracle Reconstructor je najpredávanejším výrobkom radu Aussie.

Veríme, že si rad výrobkov Aussie zamilujete. Presvedčte sa sami o ich skvelých vlastnostiach. Na každom našom výrobku nájdete vyjadrenie našej filozofie: „Život je o niečom inom ako o vlasoch, tie sú však dobrým miestom, kde začať.” A preto teraz môžete vyhrať zájazd rovno za klokanmi pre seba aj kamošku vďaka jedinej fotke s tvojou obľúbenou vlasovou kozmetikou!

Aussie prináša okrem zázračne vyživených a voňavých vlasov aj letnú mega súťaž o nezabudnuteľnú babskú jazdu do Austrálie! Kúp si akýkoľvek Aussie produkt v predajniach dm drogerie markt na Slovensku. Odlož si doklad o kúpe. Nahraj svoju fotku s Aussie  na svoj Instagram. Pridaj text – Chcem letieť s Aussie do Austrálie #aussieleto @OznačSvojuKamku a budeš zaradená do zlosovania o 17 dňový exkluzívny zájazd do Austrálie.

A to nie je všetko. So sebou môžeš zobrať aj svoju kamošku. Súťaž prebieha do 30. septembra 2019. Spoločnosť ti bude robiť aj známa blogerka Barbora Bakoš. A keď nevyhráš, nezúfaj. Pre ďalšie výherkyne je pripravených 30 balíčkov vlasovej kozmetiky!

Do pozornosti dávame tieto výrobky:

Zázrak s veľkým „Z“! Hĺbkový balzam 3 Minute Miracle je najpredávanejším výrobkom radu Aussie. Jeho úžasné zloženie s austrálskou medovkou lekárskou vyhladzuje drsný povrch, preniká priamo do poškodených vlasov a obnovuje ich.

Je to doslova čarovná víla pre vlasy, ktorá účinkuje už za 3 minúty. Vyskúšajte ho! Zanechá vás i vaše vlasy pripravené na všetko!

Šampón a kondicionér na poškodené vlasy Aussie Repair Miracles s výťažkami z austrálskeho makadamového, avokádového a jojobového oleja, navracia suchým a poškodeným vlasom novú silu a vitalitu. Špeciálne zloženie Aussie Repair Miracle premení aj tie najhoršie vyzerajúce vlasy v hebké, lesklé a zdravé vlasy.

Každá potrebujeme v živote tohto šikovného pomocníka. Aussie kúra na poškodené vlasy 3 Miracle oil Reconstructor s austrálskym jojobovým olejom, olejom z makadamových orechov a avokádovým olejom, sa intenzívne stará o suché a poškodené vlasy, ktorým chýba hydratácia a krásny lesk.

Je ako čarovná víla, ktorá zanechá vaše vlasy nádherne lesklé a zdravo vyzerajúce!

Aussie sérum na vlasy Workthat Curl s austrálskym jojobovým olejom sa intenzívne stará o neposlušné kučeravé vlasy, ktorým chýba hydratácia a krásny lesk. Sérum vlasy dokonale vyformuje a zjemní.

Hydratuje a viditeľne vyhladzuje ich povrch bez toho, aby ich zaťažoval. Aussie sérum zanechá vaše vlasy nádherne lesklé a zdravo vyzerajúce.

Aussie sérum na vlasy Shine On s austrálskym jojobovým olejom sa intenzívne stará o farbené vlasy, ktorým chýba hydratácia a krásny lesk. Hydratuje a viditeľne vyhladzuje ich povrch, bez toho, aby ich zaťažoval.

Aussie sérum zanechá vaše vlasy nádherne lesklé a zdravo vyzerajúce. Ešte sa pýtate v zrkadle, kto má tie najžiarivejšie vlasy?

Aussie kondicionéry v spreji SCENT sational Shine, Smooth and Protect s austrálskym jojobovým olejom, vitamínom E, olejom z austrálskych makadamových orechov a jazmínom, sa intenzívne starajú o poškodené vlasy, hydratujú a viditeľne vyhladzujú povrch bez toho, aby ho zaťažovali.

Aussie Spray Conditioner zanecháva vlasy krásne lesklé a neskutočne voňavé. Doprajte si sviežu vôňu až počas 48-ich hodín pri každom dotyku.

Pridaj komentár