Nielen v Hollywoode, ale aj na Slovensku, sú vzťahy v dnešnej dobe veľmi komplikované. Ak chcete nájsť seriózneho partnera, ktorý by vás nepodvádzal, mal vás rád a vydržal by s vami do konca života, musí si každá z nás preskákať množstvom nevydarených vzťahov, ktoré neraz bývajú veľmi bolestivé a čo je horšie, poznačia nás. Netreba sa preto trápiť kvôli vzťahom, ktoré sa vám v minulosti nevydarili, pretože vás v skutočnosti posúvajú vpred. Vďaka nim si totiž môžete uvedomiť, čo v živote nechcete a čomu sa máte vyhýbať.

Ako získať muža svojich snov? Tu sú triky, vďaka ktorým sa vám to podarí!

Ak ste už pripravená, opäť sa pustiť do randenia a nevyhýbate sa ani zoznamkám, odporúčame vám prečítať si nasledujúce rady, vďaka ktorým získate muža svojich snov.

Buďte sebavedomá, ale s mierou

Žiaden muž netúži po žene, ktorá nemá žiadne sebavedomie a pri každej príležitosti ponižuje sama seba. Vážte si sama seba, pretože vďaka tomu si vás muž všimne. Všetko ale s mierou! Určite nebuďte sebecká.

Keď vám muž pochváli vašu kvetovanú blúzku, poďakujte mu za to. Nehovorte mu, že ste si ju pôvodne nechceli obliecť a že máte pocit, že v nej máte o dvadsať kíl navyše. Toto muža skutočne zaujímať nebude.

Správajte sa prirodzene

V žiadnom prípade sa nepretvarujte. Muži majú schopnosť pretvárku vycítiť a skôr, ako naplno rozbehnete konverzáciu, odsúdite vaše stretnutie k predčasnému koncu. Prirodzenosť je to najkrajšie, čo môžete mužovi ponúknuť. Nemyslite si, že im záleží len na vašom výstrihu, na vašej farbe vlasov alebo na tom, aké oblečenie ste si obliekli. Dôležitosť sa kladie najmä na povahu a vaše vystupovanie.

Nezáleží na tom, či máte 40 alebo 25. A nezáleží ani na tom, či ste sa zoznámili na najznámejšej kresťanskej zoznamke alebo vás zoznámili vaši spoloční priatelia. Prirodzenosť a zdravé sebavedomie vám pomôžu získať muža svojich snov.

Pridaj komentár