Žilina sa stala centrom módy vďaka novootvorenému módnemu butiku COMODO + ROZHOVOR

1242
Žilina sa stala centrom módy vďaka novootvorenému módnemu butiku COMODO + ROZHOVOR 1

Žilina sa na chvíľu premenila na centrum módneho sveta a to 20. novembra, kedy sa slávnostne otváral butik COMODO.  COMODO je multibrandový butik, ktorý ponúka talianske značky ako sú Fornarina, Relish a taktiež voňavé topánky Melissa. Zo slovenskej módnej scény tam môžete nájsť jedinečné módne kúsky značiek Rozbora Cotoure a Goldie Vision. Holandská značka má svoje zastúpenie v podobe Maison Scotch.

Žilina sa stala centrom módy vďaka novootvorenému módnemu butiku COMODO

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin

Na párty, ktorá sa konala v centre Žiliny dostalo pozvanie množstvo ľudí zo slovenského šoubiznisu, ako Ivana Kičikoleva, ktorá tiež predstavila Oxy water či Patrícia Vittek za OK! magazín. Obe krásky sa zároveň stali krstnými mamami butiku a spoločne ho pokrstili v nových priestoroch na Hálkovej ulici 13.

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin1a

Medzi ďalšími pozvanými hosťami nemohol chýbať ani Roman Volák, Mário Gotti, Oľga Beständigová, Stanislav Šmelko a Nina Sedlaková – majiteľka modelingovej agentúry New Face Mng. Celý večer sa niesol v znamení luxusu, krásnych ľudí a príjemnej spoločnosti, o ktorú sa postarala Nina Sedláková, marketingová riaditeľka pre butiky COMODO v Žiline a v Trnave, spoločne s jej tímom ľudí.

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin1

Ivana Kičikoleva je bývalá tanečnica a modelka, ktorá vyštudovala verejnú politiku. Momentálne prepožičala svoju tvár butiku COMODO a to konkrétne značke Maison Scotch, ktorá sedí nielen k jej preferovanému štýlu obliekania, ale aj k životnému štýlu. Ivana obľubuje zdravý životný štýl, z čoho vyplynuli aj jej momentálne podnikateľské aktivity. Ivana je ambasádorka značky „Oxy water“, ktorá je považovaná za novú kategóriu kyslíkovej vody na slovenskom trhu a ktorá sa zároveň chystá expandovať i do zahraničia. Exkluzívne ju môžete ochutnať i v butikoch COMODO.

Skvelý módny návrhár Richard Rozbora tvorí pod značkou ROZBORA COUTURE

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin4

Tvorcom módnej značky  R O Z B O R A  COUTURE  je talentovaný slovenský módny návrhár Richard Rozbora. Richard je uznávaný špičkový profesionál módy s medzinárodným kreditom a skúsenosťami. Dizajnér získal viacero prestížnych medzinárodných ocenení a pracovných ponúk v zahraničí. Jeho Alma Mater v Londýne mu po skončení štúdií ponúkla pôsobenie na univerzitnej pôde, ktorú predtým zastával Alexander McQueen.

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin4a

Richard Rozbora bol vedúcim jeho ateliéru na London Fashion Week, kde zodpovedal za kolekciu jar/leto 2002. Rodinná módna značka ROZBORA COUTURE, ktorej dizajnérom a kreatívnym riaditeľom je práve Richard, sa s veľkým úspechom predstavil už po tretíkrát vo Viedni počas Viedenského týždňa módy kolekciu exkluzívnych modelov pre rok 2016.

Michal Belas a jeho značka GOLDIE VISION

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin5a

Kolekcie sú mixom „streetwearu“ s jemným classy luxusným štýlom a sú vždy ready to wear. Značka sa drží minimalizmu a dizajnér pracuje hlavne so strihmi a materiálmi. Všetky veci sú ručne šité na Slovensku slovenskými krajčírkami. Materiály firma poctivo vyberá od slovenských dodávateľov a pri výbere dbá na čo najvyššiu kvalitu materiálu.

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin5b

Najnovšia pánska kolekcia sa nesie v troch zemitých farbách: hnedej, olivovej a béžovej, ktoré sú momentálne veľkým hitom. Čo sa týka dámskej kolekcie – kolekcia bude dostupná aj v aktuálnej burgundy farbe. V módnom butiku COMODO sú prezentované najluxusnejšie kúsky z Michalovej tvorby, ktoré sa budú predávať výhradne v COMODO, s.r.o.

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin6

“Alžbeta Ondriš & Zarina Šimkovič“ spolu tvoria a fungujú viac ako štyri roky, pričom obe majú s tvorbou šiat skúsenosti ešte z čias tancovania spoločenských tancov. Alžbeta Ondriš pracuje ako Event & sales  Manager Hotela & Areálu Divoká Voda a popri svojej práci a rodine sa začala venovať návrhom svojich vlastných šiat na denné nosenie či spoločenské udalosti.

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin6a

Zarina Šimkovič študuje Interiérový design a popri tom tvorí spoločenské šaty a oblečenie na denné nosenie, ale tiež spoločenské udalosti. Láska k šatám a designu ich spojila, čoho výsledkom je spoločná tvorba modelov, či už pre svoje potreby, pre svoje známe a priateľky, ale aj pre nové klientky, ktorým popri navrhovaní nových modelov pomáhajú aj s celkovým módnym poradenstvom a doplnkami.

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin7

M magazín.sk si nenechal ujsť skvelú príležitosť a vyspovedal krásnu marketingovú riaditeľku Ninu Sedlákovú a prináša Vám s ňou krátky rozhovor:

Ninka, ako si sa dostala k spolupráci s módnym butikom Comodo?

Táto spolupráca funguje už niekoľko rokov, len teraz sme butik uviedli oficiálne, pretože som sa stala na post marketing director pre oba butiky COMODO v Žiline a Trnave.

Na akcii sme videli aj tvojich kolegov z agentúry New Face Mng. Prišli ťa podporiť?

Áno. Vzťahy v agentúre máme na veľmi kamarátskej úrovni a podobné aktivity sú vždy vítané. Vždy sa môžem na kolegov z agentúry spoľahnúť a viem, že ma prídu podporiť a naopak.

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin8

Svet šoubiznisu ťa vníma ako spolumajiteľku prestížnej agentúry a teraz už aj ako marketingovú riaditeľku. Vieme ale tiež, že si maminka. Ako to všetko stíhaš?

Stíham úplne všetko. Vždy je to o tom, ako si to vie človek zorganizovať. V prvom rade sa však venujem svojim deťom. Sú však také úžasné, že mi dovolia robiť to, čo ma skutočne baví a napĺňa.

Ako dlho trvá vymyslieť a zorganizovať takýto event spolu s celým tímom COMODO?

Veľmi dlho. V našom prípade to bolo úplne inak. Naši obchodní partneri, s ktorými máme vzťahy na vysokej úrovni, nám okamžite vedeli pomôcť a tým pádom sme nemali časový stres. Je to naozaj o vzťahoch a za to sa im chceme aj takto poďakovať.

comodo_fashion_butik_zilina_mmagazin8a

 

Za rozhovor ďakujeme štýlovej kráske Nine Sedlákovej

Pridaj komentár