Predvianočná nákupná horúčka graduje a stupňujúci ruch v obchodoch naznačuje, že Vianoce sú tu čo nevidieť. Ako ale dobre nakúpiť a zároveň si užiť aj sviatočnú atmosféru? Je to vlastne veľmi jednoduché. Napríklad aj nad horúcou šálkou kávy vám napadne práve ten darček, ktorý vám ešte chýba … alebo ho nájde možno aj priamo v kaviarni.

Balík kvalitnej kávy? Skvelá voľba pre všetkých fajnšmekrov

200 gramové balenie kvalitnej kávovej zmesi Mocha Italia je darčekom, ktorý možno zaradiť medzi tie originálnejšie. Vyvážená kávová zmes učená na domácu prípravu neurazí nikoho a poteší naozaj všetkých. Mocha Italia obsahuje výhradne pomaly pražené kávové zrná, vďaka čomu je chuťovo vyvážená.

Snúbi sa v nej sladkosť, horkosť a plné telo. Navyše sa výborne hodí do moka press konvičky. K dostaniu je vo verzii mletej aj zrnkovej a to za skvelú cenu 7,90 eur.

Na prechádzku s obľúbenou kávou? Dá sa to aj takto …

Ak hľadáte darček pre kávičkára, ktorý ale nie je práve fanúšikom hrnčekov alebo termohrnčekov, potom je toto ten správy variant balenia kávy so sebou. S týmto vynálezom si každý vychutná kávu kdekoľvek tak, ako z porcelánového hrnčeka v kaviarni a zároveň tým nezaťaží životné prostredie.

Objem 250 ml je ideálny na Espresso alebo Corto. Praktické silikónové viečko zároveň zabráni prípadným škvrnám na oblečení, ktoré sú počas rušných dní s kávou v ruke bežnou záležitosťou. A cena? Skvelých 13,50 eur.

Štýlová termoska? To chcem!

Neprehliadnuteľná termoska Contigo Watermelon v melónovej farbe nenechá kávu len tak vychladnúť. Má objem 295 ml, čo je ako sa vraví: „tak akurát“. Zabudnite na papierové kelímky a prídete si pre dobrú kávu priamo s touto štýlovkou.

Variant v melónovej farbe môžete zakúpiť za  24,90 eur a termosku v sivej farbe za 32,90 eur. Stačí si len vybrať.

Univerzálny darček pre každého milovníka či milovníčku kávy? Nech sa páči …

Ani ryba ani rak, ani hrnček ani termoska. Čo to potom môže byť? Kovový termohrnček EVO je ideálny na cestu autom do práce, k počítaču, na konferenčný stolík či školskú lavicu.

Má neutrálny dizajn a preto pristane jednoducho všetkým. S objemom 400 ml tak môže obdarovanému robiť káva spoločnosť pomerne dlho. Cena: 13,90 eur.

Darčeková karta do kaviarne? Mnohým tak ušetríte veľa peňazí

Darčeková karta, ktorá je k dispozícii vo všetkých kaviarňach Costa Coffee, môže byť pre pravidelného kávičkára veľmi praktickým darčekom, ktorý zároveň odľahčí aj jeho peňaženku.

Obdarovaný si za nabitý kredit vyberie presne to, po čom jeho srdce bude v danom okamihu túžiť. Kartu možno nabiť na odporúčané čiastky 20, 50 alebo 100 eur. Tento rok navyše prvýkrát prichádza karta v originálnom vianočnom booklete. Darček tak kúpite už aj zabalený a stačí ho len s radosťou odovzdať.

Pridaj komentár