Príliš hlboký výstrih, ultra krátka minisukňa a môže sa vyraziť do mesta – vravievali sme si kedysi. Dnes by sme si už povedali, že myslieť takto je prvoplánové a čo je najhoršie, takéto správanie môže vyvolať presne opačný efekt. Často sa tak snažíme na seba upozorniť, až to preženieme. Každá z nás to určite pozná! Príliš neprirodzené obočie, prekombinované kúsky, v horšom prípade necháme upozorniť na partie, na ktoré vlastne nechceme upozorniť vôbec!

Žena je ako víno, čím staršia – tým atraktívnejšia! Súhlasíte?

A môže sa ísť „pařiť“! Povieme si … čo ale urobiť, ak sa chceme mužom páčiť, no pritom nepôsobiť prvoplánovo? Je to o sofistikovanosti, premyslenosti a rafinovanosti. Každá žena mysliaca krok dopredu, ktorá chce na seba upútať pozornosť, stavia oblečenie až na druhú koľaj. To, že sa vie dobre obliecť, je len bonus. Dnešné moderné ženy toho skrývajú totižto omnoho viac, ako len dokonalé fotky na Instagrame.

Ak žena dozrie do určitého veku, spoznáva svoje kvality a vie ich využiť vo svoj prospech. Jedna má krásne plné prsia, ďalšia útly driek, ďalšia krásne dlhé nohy, iná zas peknú tváričku … každá máme niečo. Spoznajte to, čo je na vás krásne a nebojte sa tým pochváliť všetkým naokolo. Veď, kedy inokedy, ak nie teraz? Nikdy totiž nevieme, čo môže byť o 5 rokov. Stačí že priberieme a budeme ľutovať, že sme rozhodnutia, ktoré môžeme urobiť teraz neurobili už vtedy, keď sa to ešte dalo.

Preto si vyberajme, čo lichotí našej postave. Buďme za tie sebavedomejšie – budeme sa tak cítiť vyrovnanejšie a koniec koncov, bude z nás vyžarovať úplne iná energia! Apropo, niektoré z nás už aj zabudli, čo je to cítiť sa príťažlivá a pritom stačí len spoznať samú seba a pozrieť sa na seba z uhla, v akom nás vnímajú ostatní – okolie nás bude brať ináč, zlepšia sa nám vzťahy a začneme si konečne užívať život tak, ako sme to vždy chceli. Stačí len: „Mať rada samú seba!“

Keď sa takto nad sebou zamyslíte, pochopíte, o čom hovorím. Nikdy som nejak nevyhľadávala spôsoby, ako na seba upútať. Keď už som chcela zaujať, vsadila som na samú seba, na svoj rozum a na to, čo mám teraz. Keď som to všetko zosumarizovala, nesiahla som po výstrihu, ale po tom, čo robí ženskú krásu naozaj krásou! Nič prvoplánové, decentné, ktorým získame viac, ako by sa na prvý pohľad zdalo.

Tieto šaty vynikajú svojou azúrovou farbou. Ich využitie je širšie, ako by sme si mohli na prvý pohľad myslieť. Veľa tiež záleží od doplnkov a obuvi, akú k nim zvolíme. Taktiež vrch šiat sa dá nosiť buď na pleciach alebo bežne stiahnutý. Vďaka elastickému materiálu sa vedia prispôsobiť postave. Ak k týmto šatám zvolíme veľkú kabelku a lodičky, vrch by sme stiahli na bežné nosenie – šaty sa dajú obliecť do práce. Na poobedňajšiu kávu s kamarátkami a prechádzku po meste by som k nim zvolila malú kabelku a elegantné baleríny.

Na takú rodinnú oslavu sa dajú skombinovať napr. so zlatou, no ak celý outfit chceme vyšvihnúť ešte vyššie, dalo by sa uvažovať o cyklámenových lodičkách. Ich využitie je teda všestrannejšie, ako by sa zdalo. K takémuto ženskému looku by som zvolila slnečné okuliare typického „mačičkovského“ tvaru, s hnedými sklami a zlatým rámom. A aby som neprekryla azúrovú farbu šiat, celé som to nakombinovala s béžovo/telovou farbou. Celý outfit pôsobí nežne aj s jemným make-upom a rúžom nevtieravej ružovej farby. Ak chcete zaujať, skúste to decentne a možno budete príjemne prekvapené.

Nafotené špeciálne pre M magazín.sk fotografkou Zuzanou Grebáčovou:

Fotografia: Zuzana Grebáčová

Modelka: Dominika Makarová

Pridaj komentár