Nadšenci alternatívnych liečebných metód pozor! Len pred niekoľkými dňami otvorilo v Bratislave na Grösslingovej ulici svoje brány miesto, ktoré chce pomáhať všetkým, ktorým záleží na tom najvzácnejšom – na vlastnom zdraví. Preventívno-diagnostická detoxikačná klinika aplikujúca alternatívne liečebné metódy preto víta všetkých, ktorí by radi skvalitnili svoj každodenný život.

Zdravie, krása a umenie na jednom skvelom mieste – to je Joy clinic!!!

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin

Ľudí, ktorým na sebe skutočne záleží nie je vôbec málo. Potvrdila to aj bohatá účasť na otvorení „Joy clinic“, medzi ktorými nechýbali ani mnohé známe tváre, ako napr. tri krstné mamy Romana Klimeková (interiérová stylistka, OZ Pes v núdzi), Barbora Franeková (Miss Slovensko 2009 – TOP FASHION) a Mirka Luberdová (prvá Vicemiss Slovensko z roku 2003 – výživová poradkyňa – toho času na materskej).

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin1

Tie spoločne s majiteľkou „Joy clinic“ slávnostne pokrstili novootvorené centrum veľmi netradične – bublifukom. Prečo práve bublifukom nám prezradila samotná pani majiteľka: „Rozhodli sme sa tak pre fakt, že tak ako bublinka sama o sebe je krehká, je krehké aj naše zdravie, ktoré si musíme chrániť.

Romana Klimeková – interiérová stylistka a zakladateľka OZ Pes v núdzi

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin2

Chceme tu byť naozaj pre všetkých, a práve preto dnes spúšťame na klinike aj filantropický deň diagnostík. Klienti u nás nájdu spojenie referenčnej diagnostiky, detoxikačné terapie, colorterapiu, aromaterapiu, masáže, bankovanie, life koučingy na mentálnej úrovni a množstvo iných služieb súvisiacich s alternatívnym prístupom k zdraviu.“

Barbora Franeková – Miss Slovensko 2009 – TOP FASHION MAGAZIN

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin3

Čo na slávnostné otvorenie hovorí Barbora Franeková?: „Počas krstu som sa doslova vrátila do detských čias. Krstili sme obraz, na ktorom bolo škaredé premenené na krásne, plné farieb a presne o to ide aj tu na klinike.

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin4

Keď už je človek beznádejný a akoby nevie čo ďalej s určitými problémami, tak práve tu mu možno vrátia svetlo a farbu a celkovo ho vrátia do zdravého radostného života.“

Simona Stískalová – majiteľka Joy clinic

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin5

Od 14. 11. 2016 čakajú na všetkých záujemcov nielen útulné priestory, kvalitné služby a milý personál, ale aj verejná, predajná výstava diel slovenského výtvarníka a fotografa, predstaviteľa postpopartu Daniela Brogyányiho. Jeho diela svojou farebnosťou priam sršia emóciou šťastia a radosti.

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin6

Vystavoval už v Berlíne, Florencii či v Paríži a teraz špeciálne pre kliniku vytvoril 22 diel, z ktorých niektoré môžu následne robiť radosť aj Vám, či už u Vás doma, alebo v práci. Výťažok z predaja z časti pokryje filantropický diagnostický deň na klinike, ktorý bude na mesačnej báze. Kúpou ktoréhokoľvek diela tak navyše pomôžete na ceste ku zdraviu ľuďom, ktorí by inak z akéhokoľvek dôvodu nemohli návštevu kliniky absolvovať.

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin7

„ Od prvej návštevy som pochopil, že táto klinika je ako ostrov radosti, úplne odseparovaný od všetkého vonku. Obraz s názvom Cukríky, ktorý poslúžil na krst bol pôvodne fotografiou škaredej rozbitej dlažby pred Slovenským Parlamentom a pretvoril som ho na niečo krásne farebné.

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin8

Tu zasa ľudí pretvárajú na zdravších, lepších a preto im prajem, nech ich čo najviac a stále pribúda:“ poprial Daniel Brogyanyi, ktorého diela budú aktuálne až do 30. 01. 2017 umiestnené v priestoroch Joy clinic na Grösslingovej 56, v dome so zelenými dverami. Tak ich neváhajte otvoriť a objaviť radosť. Stojí to za to.

Daniel Brogyanyi – slovenský výtvarník, fotograf a predstaviteľ postpopartu

joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin9 joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin10 joy_clinic_grosslingova_bratislava_mmagazin11FOTO: Milan Krupčík

[joyclinic.sk]

Pridaj komentár