Melatuline® je inovatívna aktívna kozmetická zložka, ktorá sa nachádza v kréme proti vráskam Melatuline od Melaleuca Poland. Produkt sa odporúča pre ľudí s pokožkou zrelou, citlivou, ale aj alergickou. Mal by sa aplikovať na tvár, krk a dekolt za účelom zlepšenia napätia, stavu pokožky a redukcie vrások. U mladších osôb výborne poslúži aj pri redukcii mimických vrások.

Melatuline® je unikátna látka, ktorá pôsobí ako prírodný bylinný botox, viditeľne omladzuje a zlepšuje stav pokožky a tváre, a zároveň je úplne bezpečnou a netoxickou alternatívou iných produktov s liftingovým účinkom.

Až 98 % zložiek je prírodného pôvodu a presne 0 % je parabénov, silikónov, formaldehydu a farbív. Zloženie Melatuline® obsahuje cenné prospešné zložky vrátane spilantolu. Je doplnené o hydratačnú a elastickú kyselinu hyalurónovú, inovatívny Skin Influx® obsahujúci komplex lipidov identických s prirodzene sa vyskytujúcimi v pokožke, skvalán s regeneračným a ochranným účinkom, zjemňujúce bambucké maslo a pridaný vitamín C a E – rozjasňujúci zafarbovanie, vyživovanie a omladenie.

Melatuline® je rastlinný extrakt získaný zo Spilanthes acmella / Acmella oleracea, ktorý má omladzujúci účinok, pretože znižuje napätie tvárových svalov a v dôsledku toho uvoľňuje pokožku, čo prispieva k vyhladeniu a redukcii mimických vrások. Protivráskový a liftingový krém s Melatuline® je koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje 5 % spilantholu, čo je optimálna koncentrácia pre dosiahnutie nielen viditeľných, ale aj dlhodobých účinkov na pleti.

Jeho účinnosť bola potvrdená prístrojovými a aplikačnými skúškami v laboratóriu J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.:

• 85 % dobrovoľníkov priznalo, že krém prispieva k zlepšeniu stavu pokožky tváre,

• 80 % testujúcich si všimlo, že počet vrások sa zmenšil,

• 80 % testujúcich zaznamenalo zlepšenie pevnosti pokožky tváre.

Poľská ekoinovácia

Inovatívny spôsob získavania rastlinného extraktu z mletých častí Spilanthes acmellla s obsahom 5 % účinnej látky spilantholu, vyvinul tím vedcov z Chemickej fakulty Sliezskej technickej univerzity.

Účinnosť krému proti vráskam Melatuline®

Tento bylinný a úplne bezpečný botox ponúka viacsmerný účinok na pokožku a poskytuje množstvo požadovaných účinkov:

• viditeľné omladenie pleti,

• lifting – zlepšenie oválu a vyhladenie výrazných mimických vrások tváre,

• antioxidácia – bojuje proti voľným radikálom a znižuje škody spôsobené znečistením životného prostredia a smogom,

• intenzívna hydratácia a úprava kvality pokožky,

• ochrana pred nepriaznivými vplyvmi vonkajších faktorov,

• odstránenie suchosti a podráždenia pokožky,

• spevnenie – robí pokožku pružnejšou.

* Možné brnenie na pokožke nie je rušivé a poukazuje na účinok spilantolu.

Čo potvrdila štúdia?

Aplikačné a prístrojové štúdie sa uskutočnili na 20 dobrovoľníkoch: ženách a mužoch vo veku 45 až 65 rokov. Prípravok s obsahom 2 % melatulínu bol aplikovaný 2x denne počas 28 dní. Účinnosť prípravku bola hodnotená pomocou špecializovaného meracieho prístroja firmy LMI Technologies GmbH (prístroj Primos 3D Lite) a vizuálne pod kontrolou dermatológa, pozorovaním zmien v zóne „oko“ (vranie nohy) a v zóne „čela“ (horizontálna vráska na čele a línie medzi obočím).

Testy boli vykonané pred aplikáciou (D0), po 6 hodinách (D6h), po 1 dni (D1) a po 28 dňoch (D28) pravidelnej aplikácie prípravku.

Účinky pozorované po 6 hodinách sú ešte výraznejšie po 28 dňoch pravidelného používania, čo potvrdzuje dlhotrvajúci účinok spilantolu. Po 6 hodinách bola zaznamenaná priemerná redukcia vrások o 7 % a po 28 dňoch používania až o 13 %. Pozitívny efekt redukcie mimických vrások bol pozorovaný u 100 % dobrovoľníkov!

Krém proti vráskam s Melatuline® – prírodný botox je vhodný pre všetky typy pleti (vrátane citlivej), v akomkoľvek veku, cez deň aj v noci. Krém naneste na vyčistenú pleť tváre. Rozotierajte ho jemnou masážou. Používajte pravidelne ráno a večer.

V súčasnosti má značka v ponuke už aj Sérum proti vráskam Melatuline®, ktorý má o 50 % viac spilantolu ako krém. Melatuline® pleťové sérum proti vráskam so spilatolom je určené na starostlivosť o pokožku tváre, krku a dekoltu. Sérum proti vráskam naneste na očistenú pokožku a jemne vmasírujte. Potom naneste na pokožku Melatuline® krém proti vráskam. Najlepšie výsledky dosiahnete pri použití séra v kombinácii s krémom Melatuline®

Ak vás Melatuline® zaujal, neostáva vám nič iné, ako si jeho blahodarne účinky vyskúšať na vlastnej koži. Všetky ďalšie informácie sa dočítate na www.melatuline.sk.

Pridaj komentár