Najnovšie letné trendy až o 70% lacnejšie, novo otvorené obchody Coccinelle a Ravensburger, útulný záver dňa pri Neziderskom jazere,v St. Martins Therme alebo v regionálnom vinárstve. Čo by ste povedali na takýto letný deň?

Prečo plánovať cestovanie na dlhé vzdialenosti, keď aj váš región má čo ponúknuť? Perfektný deň v Burgenlande je na dosah a McArthurGlenDesigner Outlet Parndorf z neho urobí mimoriadny zážitok!

V približne 160 obchodoch so širokým mixom značiek a ponukou až mínus 70 percent, je nakupovanie o to zábavnejšie. Lákavé medzinárodné, luxusné, štýlové a dizajnérske značky ako KarlLagerfeld, Furla, Adidas, New Balance alebo novootvorené obchody Coccinelle a Ravensburger, potešia skvelými doplnkami, ako aj veľkým množstvom hier a puzzle pre deti.

Tipy na ideálny letný outfit

Po originálnych viedenských raňajkách v Café Sacher Eck môžu začať nákupy. Ale aké sú najnovšie trendy? V lete panujú hlavne kvetinové či farebné vzory a nikdy nestarnúca džínsovina: dlhé šaty s kvetinovou potlačou pre letné večery, pestrofarebné plážové šaty, džínsové šortky alebo hravé kombinézy.

V kombinácii so štýlovými slnečnými okuliarmi a farebnou plážovou taškou si vytvoríte dokonalý letný outfit! Tí, ktorí hľadajú perfektnú plážovú výbavu, určite nájdu vo výpredaji perfektné bikiny. Najobľúbenejšie sú v aktuálnej letnej sezóne plavky vo fialových a ružových tónoch s palmovou potlačou. Skvelú ponuku máme aj pre mužov, ako napríklad tričká s pútavou potlačou, elegantný kožený batoh a športové náramkové hodinky.

Pre športovcov a milovníkov prírody

V mnohých športových a outdoorových obchodoch v Designer Outlet Parndorf, ako New Balance, UnderArmour, Salomon, Adidas, Nike, Puma atď., môžu športoví nadšenci preskúmať skvelé ponuky a doplniť tréningovú výbavu s teniskami, párom legín, outdoorovou obuvou alebo funkčnou košeľou.

Po úspešných nákupoch nie je ďaleko k Neziderskému jazeru, kde si môžete vychutnať krásne popoludnie priamo na vode. Okrem windsurfingu, kitesurfingu a paddleboardu je tu tiež možnosť plavby po jazere, alebo si len vychutnať slnečné lúče a pocit dovolenky naplno. Ak chcete pohladiť vašu dušu, určite by ste sa mali zastaviť v St. MartinsTherme&Lodge. Pre milovníkov zvierat je tu aj safari prehliadka, kde preskúmate jedinečnú flóru a faunu Burgenlandu.

Útulný záver dňa vo vinárstve Pre fajnšmekrov existuje samozrejme aj ďalší spôsob, ako pohodlne ukončiť príjemný nákupný deň. V typickej vinárni s regionálnymi produktmi a skvelými vínami, sa budete v momente cítiť ako na dovolenke. Milovníci vína si môžu vychutnať regionálne vinárstvo ako Salzl, Hillinger, Scheiblhofer a počas prehliadky nazrieť i do zákulisia.Na záver si užite západ slnka v krásnom prostredí – čo viac už môžePerfectDayOut ponúknuť?

Pridaj komentár